Okunma

Yeni iPhone İçin Çalışmalar Başladı


05 Nisan 2009 Pazar 12:56
Yeni iPhone İçin Çalışmalar Başladı

iPhone için uzunca bir süre tek satış ortağı olan telekomünikasyon devi AT&T, bu yaz piyasaya sürüleceğini tahmin ettiği yeni iPhone modeli için ağ teknolojilerini son sürat yeniliyor.

Son kullanıcılara daha yeni iPhone ile birlikte çok daha hızlı erişim sunacak olan AT&T, mevcut 3,6 Mbps hızı 14,4 ila 20 Mbps arasına çıkarmak için çalışıyor.

AT&T bir yandan da 1900 MHz’den 850 MHz‘e geçişi sürdürüyor. Böylece daha uzun dalga boyu, engelleri daha iyi aşma ve daha az baz istasyonu gerektiren bir altyapı da yeni iPhone için hazır olacak.

:: Yeni iPhone yine AT&T’ye özel olur mu?

Bilgi için : AT&T
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni iPhone İçin Çalışmalar Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni iPhone İçin Çalışmalar Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni iPhone İçin Çalışmalar Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "