Okunma

Yeni Pazar Alanı Twitter!


31 Ağustos 2009 Pazartesi 07:00
Yeni Pazar Alanı Twitter!

Twitter‘ın namını duymayan yoktur. Site, sadece anlık ileti paylaşım sitesi olmaktan çıkalı aylar oluyor. Üzerinde dev paraların döndüğü Twitter’da son moda ise ürün alıp satmak. Özellikle 100 üzeri takipçiye sahip kullanıcılar, anlık iletilerinde satmak istedikleri üründene kısaca bahsedip satılık olduklarını yazıyor, eğer alıcı varsa bu iletiye cevap yazıyor. Üstelik 140 karakter limitinden dolayı satıcılar, ürünlerini ballandıra ballandıra anlatamıyor.


Ürünlerinizi Twitter’dan satabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise, ürünlerini kısaca anlattıktan sonra, satılık ilanı verdikleri siteye kısa link vermek. Bu şekilde de satışlar gerçekleştirilebiliyor. Twitter’ın gücü günden güne artarken, hem kullanıcılar, hem de site sahipleri ceplerini para ile doldurabiliyor.

:: Twitter’dan ürün satar mısınız?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Pazar Alanı Twitter! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Pazar Alanı Twitter! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Pazar Alanı Twitter! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "