Okunma

Yeni Splinter Cell İçin Biraz Daha Sabır


28 Temmuz 2009 Salı 12:18
Yeni Splinter Cell İçin Biraz Daha Sabır

Splinter Cell serisinin piyasaya çıkmaya hazırlanan oyunu Conviction‘ı bekleyenler için Ubisoft‘dan kötü bir haber geldi. 2009’un dördüncü çeyreğinde satışa çıkacağı duyurulan oyun, firmanın yeni açıklamasına göre 2010’un birinci çeyreğine ertelendi.

2007’de piyasaya sürülmesi gereken oyun, mali bütçelerin yetersizliği yüzünden 2008’in ikinci çeyreğine ertelenmişti. Ama bu gecikmeyle senaryoda ve grafiklerde büyük değişiklikler yaşandı. Sonrasında tekrar gelen bir erteleme haberi ile 2009’un dördüncü çeyreğinde piyasaya çıkarılacağı duyurulmuştu.

Serinin son oyunu olması planlanan yapımda, bu sefer gizlilik çok da önemli olmayacak. En büyük silahlarımız yumruklar olacağı gibi etraftaki insanlarla konuşup, onlarla etkileşime geçebilecek hatta işbirliği yapabileceğiz. Yapımcıların açıklamasına göre serinin beşinci oyunu 15 bölümden oluşacak.

:: Serinin en beğendiğiniz Splinter Cell oyunu hangisi?

Yazan: Emre İliksiz
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Splinter Cell İçin Biraz Daha Sabır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Splinter Cell İçin Biraz Daha Sabır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Splinter Cell İçin Biraz Daha Sabır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "