Okunma

Yorumlara İnanıyor Musunuz?


09 Temmuz 2009 Perşembe 09:28
Yorumlara İnanıyor Musunuz?

Teknolojik bir ürün satın almadan önce ne yaparsınız? Hangi ürünü tercih edeceğinize nasıl karar verirsiniz? Yapılan bir araştırma insanların bir ürünü tercih etmeden önce kullanıcı yorumlarına büyük önem verdiğini ortaya koydu. Bunun aksine insanların reklamlara çok da inanmadığı ortaya çıktı.

Yorumlarınız herkes için çok değerli

50 ülkeden toplamda 25 binden fazla İnternet kullanıcısı arasında yapılan araştırmada, kullanıcıların %90‘ı bir ürünü tercih etmeden önce arkadaş tavsiyesini dinlediklerini, %70‘i de İnternet üzerinde ürün hakkında kullanıcılarının yaptıkları yorumlara dikkat ettiklerini belirtti.

:: Peki siz bir ürünü tercih etmeden önce neye dikkat ediyorsunuz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Yorumlara İnanıyor Musunuz?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    O yorumlara çok kulak asmayın. Ben istanbul bilişim diye bir firmada çalışıyordum ve yorumları stokta patlayan ürünler için yazıyorduk. Ne satılsın istiyorsak ona iyi yorum yapiyorduk. Aldanmayın.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Yapılan yorumları göz önüne almadan asla bir ürün almadım.
    Tabi güvenilir yorumlar od ***** veya chip tsesti vs. için.

" Yorumlara İnanıyor Musunuz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yorumlara İnanıyor Musunuz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yorumlara İnanıyor Musunuz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "