Okunma

YouTube Directr’ı Satın Aldı!


06 Ağustos 2014 Çarşamba 23:00
YouTube Directr’ı Satın Aldı!

Google‘ın YouTube‘u, küçük işletmeler için pratik video yaratma çözümleri sunan Directr uygulamasını satın aldı. Hali hazırda, iOS platformunda ücretsiz olarak sunulan ve uygulama içi satın alım modeliyle desteklenen uygulama, satın alım sürecinin tamamlanmasıyla birlikte YouTube çatışı altına girecek.

Amaç küçük işletmeler ulaşmak

Uygulamanın sağladığı portföyün YouTube‘a küçük işletmelere ulaşma ve video reklam gelirlerini artırma olanağı sağlayacağı belirtiliyor. Ayrıca, uygulama zenginleştirilerek geliştirilmesi de sürdürülecek. 

Directr uygulaması nedir?

Directr ve Directr Business adlı iki uygulama olarak App Store‘da yer alan uygulamaların iş dünyasına yönelik olan sürümü, ürün, pazarlama, işe alım gibi çeşitli başlıklarda video yakalama, düzenleme ve internete gönderme özellikleri sunuyor.

14-08/07/directr-news.jpg

Anlaşma şartları 

Google‘dan yapılan açıklamada, satın alma ile ilgili bazı detaylar paylaşıldı. Anlaşmanın ücreti gizli tutulsa da, Directr‘ın tüm sürümlerinin uygulamanın YouTube‘a geçmesiyle birlikte ücretsiz olacağı belirtildi. Directr çalışanlarının YouTube reklam ekibine katılacağı da verilen bilgiler arasında. Bakalım Directr uygulaması YouTube ile birlikte daha da gelişecek mi?

:: Directr uygulamasını hiç kullandınız mı?
yazarAzim Köse

Ege Üniversitesi, Sinema TV Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Azim, 4 yıldır farklı mecralarda teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube Directr’ı Satın Aldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube Directr’ı Satın Aldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube Directr’ı Satın Aldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "