Okunma

YouTube Dükkan Açtı!


19 Ağustos 2009 Çarşamba 06:29
YouTube Dükkan Açtı!

Popüler video paylaşım sitesi YouTube, internet üzerinden yeni bir dükkan açtı. YouTube Store adını verdiği dükkanda firma, logosunun basılı olduğu ürünleri satacak. YouTube Store’daki ürünler, piyasa değerlerine yakın fiyatlarda satışa sunuluyor. Örneğin alüminyum su matarası $10‘dan satılırken, şapka $8‘dan satılıyor.

Google Store adı altında YouTube ürünleri olarak satılan ürünler şık ve kullanıcıyı satın almaya itiyor. Ürünlerin bir diğer özelliği de, hemen hemen hepsinin ekosisteme duyarlı olması ve organik kumaşlardan ya da geri dönüştürülmüş materyallerden elde edilmiş olması.

:: Bu dükkandan alışveriş yapar mıydınız?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube Dükkan Açtı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube Dükkan Açtı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube Dükkan Açtı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "