Okunma

YouTube Premium özellikleri değişti


23 Ağustos 2019 Cuma 11:41
YouTube Premium özellikleri değişti

Uzun zamandır beklediğimiz YouTube Premium hayatımıza girmiş ve farklı ücretlendirmeler ile karşımıza çıkmıştı. YouTube Premium üyeliği sayesinde reklamsız video izleme, YouTube arka planda oynatma ve YouTube Originals dahil olmak üzere YouTube videolarını çevrimdışı izlemek mümkün oluyordu. YouTube cephesinden yapılan açıklamaya göre, YouTube Premium özellikleri konusunda bir takım değişikliğe gidildi.

YouTube Premium özellikleri değişti

YouTube Premium üyeleri, YouTube Originals canlı yayınlarını, filmlerini ve dizilerin tüm sezonlarını, yayınlandıkları anda reklam görmeden izleyebilecekler. Bu içerikleri, çevrimdışı olarak da oynatabilecekler. YouTube Premium kullanıcılarına sunulan özelliklere bu videomuzdan da bakabilirsiniz.

Üye olmayan kullanıcılar YouTube Originals içeriklerine ulaşabilecek

YouTube, Premium kullanıcılara sunduğu avantajları, YouTube Premium üyeliği olmayan kullanıcılara tamamen sunmayacak. 24 Eylül’den sonra çıkan yeni YouTube Originals dizileri, filmleri ve canlı etkinlikleri üye olmayan kullanıcılara da ücretsiz olarak sunulmaya başlanacak ancak  yayınların arasında reklam izletilecek. Premium üyeleri, yeni sezonların bütün bölümlerine anında ulaşabilecekler. Üye olmayan kullanıcılar ise, her bölümü yayınlandıktan sonra izleyebilecek.

YouTube Music özelliklerinde de değişiklikler var

YouTube Music üyeleri, akıllı indirme özelliği sayesinde beğenilen şarkılar listesinden veya başka sevilen listelerden ve albümlerden tam 500 şarkıyı telefonuna otomatik olarak indirebilecek. Bu özellik şu an için sadece Android cihazlarda kullanılabilecek.

YouTube Premium üyeliği, YouTube videolarını çevrimdışı izlemek ve YouTube Originals içeriklerine ulaşabilmek gibi özelliklerin yanında arka planda oynatma gibi birçok özelliği de beraberinde getiriyor.

Peki YouTube Premium ve bu üyeliğin ücretleri hakkında sizin düşünceleriniz neler?
yazarFurkan Karaca

Henüz yolun başında olan Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “YouTube Premium özellikleri değişti”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Aile paketi ile kullanıyorum o şekilde ucuz oluyor diğer türlü pahalı oluyor tek kişi. Ben gayet memnunum. İnternet paketimi o saçma sapan reklamlar yiyeceğine birde sürekli ekranın açık kalıp şarjımı yemesindense premium kullanmayı tercih ederim.

" YouTube Premium özellikleri değişti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube Premium özellikleri değişti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube Premium özellikleri değişti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "