Okunma

YouTube, Prim Teklif Ediyor


09 Aralık 2014 Salı 06:00
YouTube, Prim Teklif Ediyor

Google, YouTube’un kan kaybetmemesi için kesenin ağzını açtı ve çok büyük meblağları ünlü YouTube yıldızlarına ödemeye başladı. Bunun sebebi ise bahsi geçen yıldızları başka platformlara kaptırmamak. Bir başka değişle Google reklam gelirleri konusunda ciddi endişe duyuyor.

Wall Street Journal’ın haberine göre Google, Hulu’nun önde gelen isimlerinden Jason Kilar’ın halen üzerinde çalıştığı bir platform için savaş baltalarını çıkartmış. Zira Kilar’ın projesi olan Vessel, YouTube’un pekçok meşhur üyesine yüklü çekler ile teklif götürmeye başlamış.

14-12/08/youtube.jpg

Öte yandan Facebook ve Crackle gibi isimler de YouTube yıldızlarına gözünü dikince, Google bu konuda acil bir kurtuluş planına imzasını atmış. Teklif giden YouTube meşhurlarından bazılarının Celleen Ballinger adlı komedyen ve hayat koçu olarak tanınan Michelle Phan gibi isimler olduğu da not düşülüyor.

Michelle Phan, geçtiğimiz günlerde Vessel ile özel bir görüşme gerçekleştirdikten sonra, henüz aktif hale gelmemiş platform için “muazzam” tanımını kullandı. Şimdi gözler, Google’ın yüklü çekler ile kapısını çaldığı YouTube ünlülerinin vereceği kararlarda.

:: YouTube sizce gücünü koruyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “YouTube, Prim Teklif Ediyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  bir yandan milyonlarca aç yatıp sabahlayan ***** yandan ciddi bir katkısı olmayan işlerle milyonlar kazanan ***** nereye gidiyor..

 2. SDN Okuru dedi ki:

  colleen, celleen değil

 3. SDN Okuru dedi ki:

  PewDiePie Kendisi öyle saçma birşey yapmaz zaten youtube içinde kalmak daha karlı onun için

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Pew the pie? Onun geçeceğini düşünemiyorum ben

" YouTube, Prim Teklif Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube, Prim Teklif Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube, Prim Teklif Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "