Okunma

YouTube Rewind 2017’de göze çarpan 5 önemli detay!


07 Aralık 2017 Perşembe 12:00
YouTube Rewind 2017’de göze çarpan 5 önemli detay!

YouTube her yıl geleneksel olarak yayınladığı Rewind videolarına devam ediyor. Akşam saatlerinde yayınlanan YouTube Rewind 2017 ile içinde bulunduğumuz yılın trendlerine bir kez daha ortak olduk. Önemli kararları ve sosyal mesajları da içinde barındıran bu videoda gözümüze çarpan önemli 5 maddeyi sizler için bir araya getirdik.

YouTube Rewind 2017 – Göze çarpan 5 detay!

İsterseniz listeye geçmeden 2016’ya göre çok daha başarılı ve bol YouTuber içeren videoyu hep beraber izleyelim.

Türk Youtuber’lar

Bu yılki YouTube Rewind videosunda Türk YouTuber’lar da yer aldı. Platformun yıla bakış videosunda Orkun Işıtmak, Merve Özkaynak, Meryem Can, Uras Benlioğlu, Enes Batur ve Kafalar küçük rollerle göründüler. Bu isimlerin hepsini Rewind videosunun hemen sonunda tüm YouTuber’ların listelendiği bölümden kolayca görebilirsiniz.

Ama en büyük sürpriz elbette Nusret’in ünlü tuz dökme hareketi ile geldi. Geçtiğimiz yıl Twitter’da yapılan paylaşımla trend olan Nusret 2017’ye damga vuran isimlerden biri olmuştu.

youtube rewind 2017yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “YouTube Rewind 2017’de göze çarpan 5 önemli detay!”

  1. Mustafa dedi ki:

    Kafaları Unuttunuz sanırım Emin ?
    şu resme bakınız 3.35 saniyede çıkıyor

    *****

Geri bildirim