Okunma

YouTube Sınırları Zorluyor


02 Temmuz 2009 Perşembe 13:14
YouTube Sınırları Zorluyor

 

Ülkemizden erişimi yasak olsa da proxy‘ler sayesinde birçoğumuzun girebildiği YouTube, görünütü kalitesi daha yüksek içeriğe yer verebilmek için upload sınırını yükseltti. Önceden 1 GB olan üst sınır, 2 GB‘a getirildi. Kapasite olarak sınır artırılmış olsa da en fazla 10 dakika limiti halen geçerliliğini koruyor.

YouTube bu hamlesiyle kullanıcılarına daha fazla HD kalitesinde videoyu ulaştırmaya çalışıyor. Google‘ın sahip olduğu YouTube bir süredir kar edemediği için gerekliliği sorgulanmaya başlamıştı. Yetkililer siteye olan ilgiyi sıcak tutmak için bu tip hamlelere girişmek zorundalar.

:: YouTube’da HD kalitesinde video seyrettiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “YouTube Sınırları Zorluyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bilgilendirme İçin Teşekkürler…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Tamam da ben YouTube’da 93 dakikalık “HOME” belgeselini izledim daha geçen gün. Bu nasıl oluyor peki?

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Çok korkunç büyüyen bir site:D..Akıllıca bir hamle ama o masraflar daha da artacak gibi ***** böyle bir site yine de kapanmaz.

" YouTube Sınırları Zorluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube Sınırları Zorluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube Sınırları Zorluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "