Okunma

YouTube TV gittikçe yaygınlaşıyor


11 Nisan 2018 Çarşamba 23:00
YouTube TV gittikçe yaygınlaşıyor

YouTube’un son hizmetlerinden biri olan YouTube TV; TNT, TBS, Cartoon Network, Turner Classic Movies, NBA TV ve MLB gibi kanalların internet üzerinden izlenmesine olan sağlıyor. Son ortaya çıkan bilgiye göre YouTube TV, Burlington, Champaign ve Springfield-Decatur, Columbia, Wichita ve Wilkes Barre-Scranton-Hztn olmak üzere beş bölgede daha kullanıma sunuldu.

Artık YouTube TV, ABD geneli 100 bölgede kullanılabilir!

YouTube TV, yeni eklenen beş bölgeye de hizmet vermesiyle ABD genelinde yaklaşık 100 bölgede erişilebiliyor duruma geldi. Bu bölgelerdeki bütün insanlar artık aylık 40 dolar karşılığında Youtube’un bu hizmetinden faydalanabilecekler.

Bu hizmet, birçok kanalın izlenmesine olanak sağlamasının yanı sıra YouTube Red hizmetini de beraberinde getiriyor. YouTube Red hizmeti ile de kullanıcılar, sadece bu hizmet için çekilmiş özel içeriklere ulaşabiliyorlar.

YouTube TV gittikçe yaygınlaşıyor

Henüz ülkemizde kullanılamayan bu hizmetin gittikçe yayıldığı görülüyor. Bu hızda yayılmaya devam ederse yakın gelecekte ülkemiz için de kullanıma sunulacaktır. Ancak şimdilik ülkemizde ne zaman kullanılacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

:: Youtube’un bu hizmeti hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve dosya yazılarını insanlara aktarmak için ShiftDelete.Net'te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “YouTube TV gittikçe yaygınlaşıyor”

  1. Zeki ÜLGER dedi ki:

    Harika bir durum bence. Çok iyi olur. Dünyadan haberimiz olur. Kesinlikle destekliyorum.

" YouTube TV gittikçe yaygınlaşıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube TV gittikçe yaygınlaşıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube TV gittikçe yaygınlaşıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "