Okunma

YouTube Tezgahı Açtı


13 Şubat 2009 Cuma 07:36
YouTube Tezgahı Açtı

Sonunda YouTube da video izlemenin en keyifli yolunun masaüstü oynatıcılar olduğunu kabullendi mi bilinmez, ücretli ve ücretsiz olarak video indirme servisini görücüye çıkardı.

Şimdilik küçük bir yayıncı grubu tarafından sunulan indirilebilir videolarda yakın zamanda artış gözlenebilir. Henüz yeni olsa da, servisin bazı önemli eksiklikleri olduğunu da söylemekte fayda var.

Sonsuza Kadar Süren İndirmeler

Örneğin küçük boyutlu videoları bile indirmek çok uzun sürüyor. YouTube‘un daha başarılı bir indirme sistemine ihtiyacı var. Ayrıca ücretli videolar arasında hayli gereksiz içerikler de bulunuyor.

Anlaşılan Google Video‘nun parayla video alışverişi konuda yaşadığı büyük başarısızlık, diğer video sitelerine pek de ders olmamış. Bakalım şimdilik tökezleyen servis, yenilikler ve güncellemeler ile zaman içerisinde gerçekten kullanışlı bir hal alacak mı.

:: YouTube videolarına para verir misiniz?

Bilgi İçin : YouTube
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube Tezgahı Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube Tezgahı Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube Tezgahı Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "