Okunma

YouTube Videoları Gmail Sohbet’te


23 Ocak 2009 Cuma 08:20
YouTube Videoları Gmail Sohbet’te

Gmail için çalışmalarına durmaksızın devam eden Google, şimdi de video önizleme özelliğini Gmail Sohbet‘e getirdi. Bundan böyle YouTube veya Google Video servislerindeki bir videoyu paylaşmak istediğinizde, tek yapmanız gereken sohbet pencerenize ilgili URL adresini girmek.

Videolar İçin Tarayıcı Açmayın

Sohbet penceresinde küçük bir görüntü karşı tarafa iletiliyor ve bu görüntüye tıklanınca, küçük bir video oynatıcı, aynı sayfada videonun önizlemesini sunuyor. Anlaşılan Google, kapattığı servislerin ardından tüm eforunu Gmail üzerine yoğunlaştırıyor.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için : Gmail Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube Videoları Gmail Sohbet’te konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube Videoları Gmail Sohbet’te ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube Videoları Gmail Sohbet’te ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "