Okunma

YouTube’un Zaman Makinesi


20 Ekim 2010 Çarşamba 07:00
YouTube’un Zaman Makinesi

Popüler video paylaşım sitesi YouTube, yeni projesi YouTube Time Machine‘yi (YouTube Zaman Makinesi) yayınladı. YTTM Alpha olarak yayınlanan bu yeni web sitesi sayesinde, YouTube üzerinden 1860’dan günümüze kadar olan önemli olayları ve videoları izleyebileceksiniz.

 

 

Seçtiğiniz zamandaki güncel olayları, televizyon, sinema, spor, reklam ve oyunlar hakkında birçok videoyu izleyebileceksiniz. 1860’dan zamanımıza kadar birçok videoyu barındıran site ile ilk ses kaydını, ilk videoyu, birçok eski filmi, ilk çizgi filmi izleyebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. İsterseniz siz de bu projeye destek vererek video ekleyebilirsiniz. YTTM.TV‘ye buradan ulaşabilirsiniz.

:: YouTube’un yeni projesini beğendiniz mi?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube’un Zaman Makinesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube’un Zaman Makinesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube’un Zaman Makinesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "