Okunma

YouTube’un Yeni Ortağı Kim?


12 Nisan 2009 Pazar 09:03
YouTube’un Yeni Ortağı Kim?

İnternetteki en geniş müzik videosu arşivine sahip olan YouTube, Universal Music Group ile anlaşarak Vevo adlı yeni bir site daha açtı. Sadece müzik videolarının bulunacağı Vevo, reklamla desteklenen bir site olarak, Warner‘ın YouTube’dan kazandığına benzer bir gelir sağlama amacı güdüyor.

Daha Kaliteli Videolar

Universal‘in sahibi olacağı Vevo, YouTube’da bulunanlardan daha yüksek kaliteli videoları ziyaretçilerine sunacak. Bakalım reklam verenler, Vevo’yu YouTube‘a alternatif olarak sunmayı başaracak kadar yeni oluşuma gelir sağlayabilecek mi. Sitenin önümüzdeki aylarda kullanıma açılması bekleniyor.

:: Sizce Vevo başarılı olur mu?

Bilgi İçin : Vevo
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube’un Yeni Ortağı Kim? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube’un Yeni Ortağı Kim? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube’un Yeni Ortağı Kim? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "