Okunma

YTÜ’de Öğrenci Sektör Buluşması


12 Ocak 2015 Pazartesi 11:48
YTÜ’de Öğrenci  Sektör Buluşması

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü etkinliği “İLTEK Günleri” ile öğrencilerle sektörü 10’uncu kez bir araya getiriyor.

“Teknolojinin öğrenci ile buluşma noktası” olma özelliğini taşıyan ve elektrik-elektronik sektörünün mercek altına alındığı İLTEK Günleri’nde aynı zamanda elektrik-elektronik-bilişim-telekomünikasyon sektörleri de inceleniyor.

İLTEK Günleri 2006 yılında “Teknolojinin Gerisinde Kalmayın”  sloganıyla ile başladı ve zamanla elektrik, elektronik, telekomünikasyon ve bilişim alanlarını da inceleyen geniş kapsamlı bir etkinlik haline geldi. Geçtiğimiz dokuz yıl katılımcı kitlesiyle birlikte profesyonelleşen bir yapıya sahip olan İLTEK Günleri, öğrenci, firma ve akademisyen işbirliğine olanak sağlaması bakımından çok önemli bir yere sahip. Bu organizasyonun amaçlarından biri de öğrencilerin gelişen teknolojiye uyum sağlamalarını kolaylaştırmak ve mezun oldukları zaman çalışmayı düşündükleri firmalarla onları buluşturmak.

10.İLTEK Günleri‘nde oturumlarla paralel olarak, stant alanları yanı sıra konusunda uzmanlaşmış firma ve isimler teknik eğitimler de verecek. Eğitimlerde, henüz sektöre girmemiş ama kendini teknik anlamda geliştirme isteğinde olan öğrenciler, alacakları eğitim ve sertifikalarla, mezun olduklarında sektöre donanımlı ve bilinçli bir şekilde hazırlık yapacak. 10. yıla özel farklı konseptlerle şimdiden konuşulmaya başlanan İLTEK Günleri etkinliğinde ilk defa Oyun Dünyası A’dan Z’ye incelenecek.

Dünyada trend olan konuların işlenip dev firmaların katılım göstereceği 10.İLTEK Günleri için online kaydınızı iltek.ytuieee.com adresinden yapabilirsiniz. Soru dilek ve önerileriniz için iltekgunl[email protected] adresine mail atabilir sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

10.İLTEK Günleri 24-25-26 Mart 2015 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

:: Öğrenci etkinliklerine ilgili misiniz? Katıldıklarınız oluyor mu? 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YTÜ’de Öğrenci Sektör Buluşması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YTÜ’de Öğrenci Sektör Buluşması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YTÜ’de Öğrenci Sektör Buluşması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "