Okunma

Yanlışlıkla yutulan AirPods çalışmaya devam etti


03 Mayıs 2019 Cuma 16:45
Yanlışlıkla yutulan AirPods çalışmaya devam etti

Apple’ın kablosuz kulaklık modeli AirPods, ergonomik yapısı ve tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor. Kablosuz kulaklık bu sefer performans ve başarı haberlerinden ziyade, ilginç bir olayla gündeme geldi. Tayvanlı bir adam tarafından yanlışlıkla yutulan AirPods, yutan kişinin midesinde çalışmaya devam etti. Konuyla ilgili ilginç detaylar haberimizde.

Yanlışlıkla yutulan AirPods, midede çalışmaya devam etti

Daily Mail‘in haberine göre Tayvanlı Ben Hsu, kulağında AirPods takılı iken uyudu. Kalktığı zaman kulağındaki kulaklıklardan birisini bulamayan Hsu, izleme uygulamasını kullanarak diğer modelin hala odada bir yerlerde olduğunu öğrendi. Bu arayış sırasında ‘bip‘ seslerini duyan Hsu, battaniye altına ve etrafa baktığını ancak diğer kulaklığı bulamadığını belirtti. Ta ki, ‘bip’ sesinin midesinden geldiğini anlayana kadar.

yutulan AirPods

Yaşanan durumun ardından hastaneye giden Ben Hsu, çektirdiği röntgenle birlikte ilginç olayla karşılaşmış oldu. Hastanede açıklama yapan doktor, ameliyatın ‘bplanı olduğunu, işin doğal yollardan çözülmesini bekleyeceklerini açıkladı. 9to5Mac‘e göre Ben Hsu, doğal yollardan AirPods’u vücudundan çıkarmayı başardı.

Bu olayın şimdiye kadar yaşanan kısmı bir miktar ilginç olsa da, kalan kısmın daha ilginç olduğunu söyleyebiliriz. Hsu’nun vücudundan çıkarılan AirPods, Hsu tarafından yıkanıp tümüyle temizlendikten sonra çalışmaya devam etti. Tüm bu gelişmelerin ardından kayıp kulaklığın şarjı, yaklaşık yüzde 41 oranında doluydu.

Sizin bu olayla ilgili görüşleriniz neler? Siz de bu olayı yaşasanız, AirPods modelini kullanmaya devam eder miydiniz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 yorum - “Yanlışlıkla yutulan AirPods çalışmaya devam etti”

 1. cemal34 dedi ki:

  Tester bulmuşlardır.

 2. Anonim dedi ki:

  parayla yutturulmuştur…

 3. Dante dedi ki:

  Bu olay gerçek ben olaydaki battaniyeyim

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu uzak doğulularin yemeği yok. Ellerini iyi yıkanmıştir umarım.

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ben hapı su içerek zorla yutuyorum abimiz direk hüpletmiş 😂

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  10 liralk kablolu kulaklıkların gözünü sevivym yutsanda geri kalanundan tut çwk hhoop sorun kalmadı.

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Onu yuttu mide asidi onu eritmedi bir dünya yoldan geçti ve Allahtan çıkarken yan çıkmadı yırtar geçerdi 😂 yalanlarınızı yesinler 😂😂

 8. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Böyle bir mallıkta anca Apple kullanıcısından beklenir zaten.

  1. hk dedi ki:

   android kullanıcısı olsa alttan sokardı hahahaha

 9. Anonim dedi ki:

  uyuşturucu kapsüllerinide aynı itinayla üretiyorlar…

 10. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Okadar parayı verince her Sekılde kullanırım 😂

 11. Ali dedi ki:

  Arkadaş müzik ruhun gıdasıdır olayını çok farklı anlamış Bu arada applede bu kadar sağlam ürünler ürettiği için bir tebriği hak ediyor bence

 12. Anonim dedi ki:

  😂😂😂

 13. Shit dedi ki:

  İğrenç

" Yanlışlıkla yutulan AirPods çalışmaya devam etti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yanlışlıkla yutulan AirPods çalışmaya devam etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yanlışlıkla yutulan AirPods çalışmaya devam etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "