Okunma

Küsuratları Yuvarla, Küsuratı Bağışla (Video)


16 Aralık 2017 Cumartesi 22:44
Küsuratları Yuvarla, Küsuratı Bağışla (Video)

Ticari bir amaçla yola çıkmayan Yuvarla, tüm kartlı ve dijital ödemelerinizdeki küsuratları yuvarlıyor ve bu küsuratları bağışa dönüştürüyor. BKM Express kullanıcılarının WEB alışverişlerinde, tanımladıkları herhangi bir kart ile alışverişlerinin küsuratlarını yuvarlayabiliyorlar.

Yuvarla uygulamasıyla küsuratlarınızı bağışlayın

Bildiğiniz gibi, sivil toplumu yaşatmak ve gelişimini desteklemek için yapılan bireysel bağışlar hayati öneme sahip. Aslında hepimiz bunun farkındayız ve gelişmesini istediğimiz sivil toplum örgütlerine maddi destek de vermek istiyoruz. Fakat bağış yapmak ve bağış yapmanın gerekliliğini hatırlamak her zaman kolay olmuyor.

İşte uygulama tam bu noktada devreye giriyor ve WEB alışverişlerinizde küsuratlarınızı tamamlayarak, aradaki farklı sivil toplum kuruluşlarına bağışlayabiliyorsunuz.

BKM Express ile yapılan tüm e-ticaret işlemlerinin sonunda Yuvarla ailesine mensup sivil toplum kuruluşları arasından seçtiğiniz kuruma bağış yapabilme şansına sahipsiniz. Hatta sadece yuvarlamakla kalmayıp daha fazla bağış yapmak isterseniz de bağış miktarını 1’er TL ekleyerek arttırabiliyorsunuz.

Yuvarla mobil uygulamasıyla beraber, mobil ve kartlı alışverişlerinizde de küsuratları yuvarlayabiliyorsunuz.

iOS için uygulamayıı buradan indirebilirsiniz

Android için uygulamayı buradan indirebilirsiniz

:: Uygulamayı nasıl buldunuz? Kullanmayı düşünüyor musunuz?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Küsuratları Yuvarla, Küsuratı Bağışla (Video) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Küsuratları Yuvarla, Küsuratı Bağışla (Video) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Küsuratları Yuvarla, Küsuratı Bağışla (Video) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "