Okunma

Zaman, En Güçlü Silah!


03 Haziran 2009 Çarşamba 08:46
Zaman, En Güçlü Silah!

Singularity’de, 1950’li yıllarda E-99 ismindeki bir elementle deney yapan Rusya, bir hata sonucu büyük bir patlamaya sebep olunca, tüm olanların üzerine sünger çeker. Ta ki kullandığınız uçak deneyin yapıldığı adaya düşene kadar.


İlginç konusu ve özellikleriyle Singularity epey dikkat çekeceğe benziyor.

Uyandığınızda bileğinizde bir Zaman Manipülatörü (ZM) olduğunu farkedecek ve zamanda sıkışmış biri tarafından gönderilen mesajları alacaksınız. ZM sayesinde maddeler eskitilebiliyor ya da eski hallerine döndürülebiliyor. Henüz tamamı açıklanmayan yardımcı ekipman ve silahlar arasında en çok göze çarpanı düşmanları hareketsiz kılan Zaman Bombası. Unreal Engine 3 kullanan oyun, 2009’un son çeyreğinde satışa sunulacak.

:: FPS’lerin konularının ve özelliklerinin birbirine benzemesinden memnun musunuz?

Yazan: Murat Karabulut
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Zaman, En Güçlü Silah! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zaman, En Güçlü Silah! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zaman, En Güçlü Silah! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "