Okunma

Zamanınızı Verimli Kullanın


18 Şubat 2009 Çarşamba 10:40
Zamanınızı Verimli Kullanın

Ücretsiz bir Windows aracı olan ManicTime, gün boyunca çalıştırdığınız uygulamaların takibini yapmaya yarıyor. Etiketler, grafikler ve yazılı raporlarla tam tekmil bir takip merkezi sunan ManicTime, hangi programların ne kadar süre kullanıldığını ve bu programlarla hangi dosyalara erişildiğini raporluyor.

Aman Patron Görmesin

Ne zaman çalışıp hangi aralıkta kaytardığınızı, hangi uygulamaları kullandığınızı ve belirlediğiniz bir uygulamayı kullanıp kullanmadığınızı görüntüleyen üç farklı zaman çizelgesine sahip olan ManicTime, iş hayatınızın vazgeçilmez takipçisi olmaya aday.

:: ManicTime yazılımını ücretsiz indirin.

:: Çalışma performansınızı başka nasıl artırıyorsunuz?

Bilgi İçin : ManicTime
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Zamanınızı Verimli Kullanın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    eksik olsun. bu programı indirirken geçen zamanı ne olarak kaydedecek ?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    süpersin çok teşekkür ederim

" Zamanınızı Verimli Kullanın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zamanınızı Verimli Kullanın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zamanınızı Verimli Kullanın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "