Okunma

Zenwatch 3 sonunda güncelleniyor!


17 Nisan 2017 Çarşamba 14:00
Zenwatch 3 sonunda güncelleniyor!

Asus’un akıllı saati Zenwatch 3 sahipleri için bugün önemli bir gün. Çünkü Asus’un İngiltere’de hizmet veren resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre cihaz için Android Wear 2.0 güncellemesi dağıtılmaya başlanıyor.

Resmi Twitter hesabı doğru mu söylüyor?

Fakat işin ilginç de bir yanı var. Her ne kadar resmi Twitter hesabından böyle bir açıklama gelmiş olsa da, şu ana kadar hiçbir Zenwatch 3 kullanıcısından bu durumu doğrulayan bir bilgi gelmiş değil.

17-05/17/asus-zenwatch-3-sdn-shiftdelete.png

 

Tabii bu durum henüz güncellemenin dağıtılmaya başlamadığı ya da test amaçlı olarak kısıtlı sayıda kişiye gönderilmiş olduğunu anlatıyor olabilir.

Her ne olursa olsun resmi Twitter hesabından büyük bir hata yapılmadığı sürece, artık Zenwatch 3 kullanıcılarının uzun süredir bekledikleri Android Wear 2.0 güncellemesine kavuşacağını söylemek mümkün.

Zira Asus’un güncelleme üzerinde çalıştığı, 2016 yılının Mayıs ayında açıklanmış fakat üzerinden geçen bir yıl boyunca konuyla ilgili detaylı bilgi almamız mümkün olmamıştı.

 

:: Zenwatch 3 kullanıyor musunuz?


yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

1 yorum - “Zenwatch 3 sonunda güncelleniyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İphone sahiplerini uyarıyorum sakın android saat almayın apple watch dan şaşmayın.Ben yandım siz yanmayın…

Yorum yazın

Geri bildirim