Okunma

Zip Arşivlerini Python İle Yönetin


15 Eylül 2009 Salı 11:13
Zip Arşivlerini Python İle Yönetin

Her ne kadar OS9 çekirdeğini taşıyan Symbian’lar, bir zip uzantısı aracı ile birlikte gelse de, işlevsel bir üçüncü şahıs yazılım, işleri daha da kolaylaştırmak adına kullanışlı olabilir. Smart Installer oldukça başarılı bir zip arşivi yöneticisi.

Python tabanlı yazılım, sıkıştırılmış zip arşivlerini açabilmesinin yanı sıra sis ve sisx uygulamalarını da bir klasörün içersine çıkarabilir. Ayrıca yazılım, dosyaların farklı konumlara çıkarılması, açılmış arşivin silinmesi, dosya detaylarının görüntülenmesi gibi birçok farklı özellikle birlikte geliyor.

Arşivleri oldukça hızlı bir şekilde açabilen uygulama, bu hızını da hiç kuşkusuz Python Kütüphanesinden alıyor. Tüm Symbian S60 3.Sürüm cihazlarla çalışabilen programı buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

:: Üçüncü şahıs bir zip arşivi yöneticisi kullanıyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Zip Arşivlerini Python İle Yönetin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Rapid Download Edemiyorum ?

" Zip Arşivlerini Python İle Yönetin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zip Arşivlerini Python İle Yönetin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zip Arşivlerini Python İle Yönetin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "