Okunma

Zoho da Fırsat Kolluyor


23 Ocak 2009 Cuma 14:55
Zoho da Fırsat Kolluyor

Google’ın Not Defteri de dahil birçok servisiyle ilgili aldığı kapatma ya da geliştirmeyi durdurma kararı, rakiplerinin beklediği fırsat oldu çıktı. Şimdi de Zoho, kendi Notebook araç çubuğunun yeni sürüme güncelleyerek, bir de Google Not Defteri‘nden aktarma aracını yayınladı.

Google‘ın geniş yelpazedeki rakipleri, başka hangi servisler için yeni özellikler sunarsa sunsun, neticede kazanan, daha kaliteli hizmetlerle karşılanan son kullanıcı oluyor.

:: Zoho Notebook’u Firefox’a eklemek için tıklayın.

:: Zoho’nun Notebook servisini başarılı buldunuz mu?

Bilgi İçin :
Zoho Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Zoho da Fırsat Kolluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zoho da Fırsat Kolluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zoho da Fırsat Kolluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "