Okunma

Zoho ile Sohbet Edin


02 Nisan 2009 Perşembe 04:51
Zoho ile Sohbet Edin

Online ofis paketiyle adından söz ettiren Zoho, şimdi de Zoho Chat 2.0 ile Windows Live(MSN), Yahoo, Google ve diğer bağlantılarınızla aynı anda sohbet etmenizi sağlıyor.

Meebo‘dan eksik olarak kişiler için takma isim belirlemek ya da mevcut gruplarınızı tanımak gibi özelliklerin bulunmadığı Zoho Chat’te, şimdilik Zoho kullanıcıları dışındakilerle dosya paylaşımı da mümkün değil.

Zoho Writer ve Zoho Sheet gibi diğer Zoho araçlarının içinden de çalıştırabildiğiniz Zoho Chat‘i bu sayfadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

:: Hangi online sohbet servisini kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : Zoho Chat
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Zoho ile Sohbet Edin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zoho ile Sohbet Edin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zoho ile Sohbet Edin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "