Okunma

Zoho’ya Yeni Tasarım


06 Mart 2009 Cuma 05:34
Zoho’ya Yeni Tasarım

Online ofis paketi Zoho’nun en yeni metin işlemcisi olan Zoho Writer 2.0 ile birlikte bazı önemli yenilikler göze çarpıyor. Yeni eklenen MenuTab, menüyü aşağı doğru açılır listeler ve sekmelere bölerek, üst kısımda ferah bir alan sağlarken, arayüzü de çok daha kullanışlı hale getiriyor.

Daha Kullanışlı Bir Menü

Masaüstü ofis programlarını andıran MenuTab’ın yanı sıra kenar çubuğunu da güncelleyen Zoho, Writer 2.0’ın kenar çubuğunu Zoho Sheet‘e benzetmiş görünüyor. Zoho Writer ile henüz tanışmadıysanız, buraya tıklayıp ücretsiz bir hesap açarak online ofis kolaylığına kavuşabilirsiniz.

:: Zoho Office kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Zoho Writer
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Zoho’ya Yeni Tasarım konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zoho’ya Yeni Tasarım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zoho’ya Yeni Tasarım ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "