Zune Telefon Yalan Oldu


12 Aralık 2008 Cuma 08:37
Zune Telefon Yalan Oldu

Project Pink adını taşıyan ve Microsoft’un iPhone‘a rakip olarak çıkaracağı Zune markalı bir cep telefonunun ocak ayındaki CES 2009 fuarında tanıtılacağı söylentilerine firmadan yanıt geldi. Zune Grup Müdürü Brian Seitz, yaptığı açıklamada “CES’te Zune markalı bir cep telefonu tanıtmayacağız.” şeklinde net bir ifade kullandı. Zune yazılımının yüklü olduğu bir cep telefonu söylentisi, birkaç aydır internet ortamında dolaşıyordu. Ancak Project Pink yine de Zune özellikleri taşıyan birkaç farklı cihaz şeklinde kendini gösterebilir. Bakalım Microsoft, CES 2009’da kullanıcılara ne gibi sürprizler yapacak.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Zune Telefon Yalan Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zune Telefon Yalan Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zune Telefon Yalan Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "