Okunma

ZyXEL 20 Yaşında


20 Temmuz 2009 Pazartesi 11:22
ZyXEL 20 Yaşında

20 yıl önce, dört mühendisten oluşan küçük bir şirket olarak yola koyulan ZyXEL, uçtan uca genişbant erişim çözümleri sağlayan lider firmalardan biri olmayı kısa süre içinde başardı ve yenilikçi felsefesi sayesinde sektöründe pek çok ilke imza attı.

Merkez Ofisi Hsinchu Science Park‘da yer alan ZyXEL‘in bugün küresel çapta 32 ülke ve bölge ofisi ve 2 Ar-Ge merkezi bulunuyor. Gartner ve IDC verilerine göre dünyanın en büyük DSL ve residential gateway üreticisi olan ZyXEL, 16 ana ürün grubu altında, en modern tasarım ve en kaliteli çözümleri sunuyor.

Bilgi alışverişini hızlandırarak kişi ve kurumların verimliliğini artıran toplam internet çözümleri üreten ZyXEL, 2007 yılı Haziran ayından bu yana ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş. ismiyle yerel şirket olarak ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürüyor. ZyXEL Türkiye, aynı zamanda Ortadoğu ve Afrika bölgesinin servis ve destek merkezi konumunda bulunuyor.

 

Dr. Shun-I Chu tarafından 1989 yılında Tayvan’da kurulan ZyXEL kuruluşunun 20. yılında, 3.200’den fazla çalışanı ve 70 ülkedeki ofisleri aracılığıyla 150 ülkeye çözüm sunuyor.

 

Konuyla ilgili konuşan ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan, ZyXEL ürünlerinin ülkemizde 1,2 milyondan fazla ADSL kullanıcısı tarafından tercih edildiğine dikkat çekerek şunları söyledi: “Türkiye’de toplamda 1,5 milyonu aşkın ZyXEL ürünü gerek bireysel gerekse kurumsal alanda aktif olarak kullanılıyor. 20. yılımızı kutlarken, ZyXEL’in “Geleceğe Bağlanmak” temasının ışığı altında, dünya çapındaki iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle birlikte bir ekip olarak çalışmayı sürdürüyoruz.

Üretim aşamalarında çevreye gösterdiğimiz duyarlı yaklaşım nedeniyle ödüle layık görülmüş bir firma olarak, toplumsal sorumluluğumuzun farkındayız. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve proaktif yaklaşımımızla gelişmeye devam edeceğiz.”

:: Zyxel’in ürünlerini kullanıyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ZyXEL 20 Yaşında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZyXEL 20 Yaşında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZyXEL 20 Yaşında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "