Okunma

ZyXEL 3G Teknolojisini Nasıl Yorumluyor


20 Temmuz 2009 Pazartesi 07:52
ZyXEL 3G Teknolojisini Nasıl Yorumluyor

Türkiye 3G teknolojisi ile tanışacak. Bununla birlikte yeni donanım ürünleriyle de karşı karşıya kalacağız. Bu ürünlerin neler olabileceğini ZyXEL‘e sorduk. Buna ek olarak Türkiye’de kullanılacak 3G teknolojisinin kullanım alanları hakkında bilgiler aldık.

Uygulamalar ile fark yaratacak olan 3G teknolojisini, yakın zamanda tanışacağımız donanım ürünlerini ve günlük hayatımızı değiştirecek özellikleri bu röportajımızda bulabilirsiniz.

 

:: 3G teknolojisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ZyXEL 3G Teknolojisini Nasıl Yorumluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZyXEL 3G Teknolojisini Nasıl Yorumluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZyXEL 3G Teknolojisini Nasıl Yorumluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "