Okunma

ZyXEL Ürünleri Yarışıyor


25 Ağustos 2009 Salı 10:56
ZyXEL Ürünleri Yarışıyor

ZyXEL’in eski bir ürününü getirerek, ZyXEL’in en yeni ağ ve iletişim ürünlerinden bir yığın ürün kazanabilirsiniz. 20. yılını kutlayan ZyXEL, eski ürünlerini bulmak için 17 Ağustos – 30 Eylül 2009 tarihleri arasında dünya genelinde bir yarışma düzenliyor. Geçen 20 yıl boyunca dünyanın çeşitli bölgelerinde ve farklı zamanlarda operasyona başlayan ZyXEL, bu nedenle yarışmayı bölgelere yönelik olarak gerçekleştiriyor. Yarışma Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Kuzey Asya, Asya-Pasifik, Ortadoğu, Africa, Kuzey Amerika ve Latin Amerika’yı içeren 8 bölgeyi kapsıyor.

 

17 Ağustos – 30 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan yarışmaya katılanlar arasından 20 kişi ZyXEL P-660HN ürününü alırken, en eski ZyXEL ürününe sahip olanlar da büyük ödül olan, yaklaşık 600 dolar değerindeki ZyXEL’in yeni ev multimedya aracı NSA-220 Plus ve DMA-2500 cihazlarını kazanacak.

 

Elinde ZyXEL’e ait ilk ürünlerden (çalışır durumda veya değil) mevcut olan kişilerin yarışmaya katılmak için tek yapmaları gereken, ürünün modelini, seri numarasını, ürünle birlikte çektirdiği fotoğrafını ve kendileri hakkında kısa bir bilgiyi ZyXEL’in web sitesinin ürün forumundaki (http://forum.zyxel.com/viewforum.php?f=80) “How to participate the competition” başlıklı bölümünde ibraz etmek. Ayrıca yarışma, elinde eski bir ZyXEL ürünü olmayanlara da kazanma şansı veriyor. Zira kayıt için gerekli bilgileri ibraz eden herkes çekilişe katılma hakkı kazanıyor.

Ödüllere gelince. Her bölgenin kazanına ZyXEL’in yeni dijital ev multimedya aracı NSA-220 Plus ve DMA-2500 cihazları hediye edilecek. Kayıt bilgilerini belirtilen zamana kadar ibraz eden 20 kişi ise 149 dolar değerindeki, ZyXEL’in 802.11N teknolojisine sahip 300 Mbps kablosuz bağlantı destekli P-660HN ürününü kazanma şansı yakalıyor. Yarışmada ödül kazananların isimleri ise ekim ayında duyurulacak.

:: Bu yarışma ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ZyXEL Ürünleri Yarışıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZyXEL Ürünleri Yarışıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZyXEL Ürünleri Yarışıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "