ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Asus da sanal gerçeklik pazarına giriyor!

Birçok taşınabilir sanal gerçeklik gözlüğü işlemci gücü ve ekran sebebiyle akıllı telefonlara ihtiyaç duysa da, Asus bu geleneği bozacak bir ürünle kullanıcıların karşısına çıkacak.

17.02.2017 / 07:00
Asus da sanal gerçeklik pazarına giriyor!

Birçok taşınabilir sanal gerçeklik gözlüğü işlemci gücü ve ekran sebebiyle akıllı telefonlara ihtiyaç duysa da, Asus bu geleneği bozacak bir ürünle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Asus DSL-AC88U modem router duyuruldu!

AIO VR geliyor!

ASUS AIO VR adı verilen ve akıllı telefona gereksinim duymadan çalışabilen VR, 2017 yılı içerisinde piyasaya sürülecek. Cihazın isminde yer alan AIO ise All in One yani "Hepsi Bir Arada" anlamına geliyor. Bu tanımlama genellikle PC platformu için kullanılsa da, bir sanal gerçeklik gözlüğünün ihtiyaç duyduğu her şeyi içerisinde barındırması da aynı tanımlama kapsamına giriyor diyebiliriz.

17-02/17/asusvr.jpg

Asus yukarıda gördüğünüz görselden de anlayabileceğiniz gibi AIO VR ile kumaş kaplama oldukça şık görünen bir tasarımı seçmiş. Fakat cihaz hakkında tasarımı dışında hiçbir bilgi bulunmuyor.

Asus'un daha önce Zenfone AR ile bu alanda deneyim kazandığını düşünecek olursak, bizleri oldukça başarılı bir ürünün beklediğini tahmin etmek yanıltıcı olmayacaktır diye düşünüyoruz.

:: ASUS sizce sanal gerçeklik konusunda başarılı olabilir mi?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  19.02.2017 / 18:57:28

  Zaman sanal gerçekçilik devri niye tutmayacak sen tv de monitörde takıl

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.02.2017 / 10:06:36

  Hayalimdeki vr gözlük gerçek olmuş.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.02.2017 / 07:12:32

  Girme, bu iş tutmayacak

  YANITLA
  • SDN Okuru
   18.02.2017 / 10:05

   Aynen sadece gelip geçici bir heves.