Okunma

Depolama Dünyasının Minikleri


26 Ocak 2010 Salı 11:21
Depolama Dünyasının Minikleri

Mikro USB sürücüler sağlam kapalı kasası içinde elektronik bileşenlerin entegre edildiği (SİP) System-in-Package teknolojisi kullanılarak üretildi. Bu sürücüler kullanılan SIP sistem ve sıkıştırılmış kasası sayesinde toz, su ve statik boşalmaya karşı dayanıklı olması ile günümüz piyasasında mevcut olan en emniyetli ve en küçük USB sürücü (Herkese USB 3.0) özelliğine sahiptir.

Dayanıklı ve İnce

Verbatim’in bu küçücük sürücüleri sadece 3cm uzunluğunda ve yaklaşık bir liralık madeni para kalınlığında. 32Gb’a kadar veri depolayabilen sürücüler Güneş Sarısı, Okaliptüs Yeşili, Karayıp Mavisi, Volkanik Turuncu ve siyah renklerde bulunuyor.

Siyah Mikro USB sürücüler: 2GB için 9,5$+KDV , 4GB için 14,9$+KDV, 8GB için 22.5$+KDV ve 16GB için 39$+KDV gibi fiyatlarla satılıyor.

 

Tüm Verbatim Mikro USB sürücüleri Windows (Windows7 dahil), Mac ve Linux işletim sistemleriyle uyumlu. Sistemler arası veri aktarımına uygunluğu sayesinde çoklu platformlarda veri aktarım imkanı sunuyorlar (320 MByte/sn Hızına Sahip USB Bellek).

:: USB belleklerde hangi markaya gözü kapalı güvenirsiniz ?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Depolama Dünyasının Minikleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Depolama Dünyasının Minikleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Depolama Dünyasının Minikleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "