ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Guess'den Android Wear 2.0'lı saatler geliyor!

Dünyanın en büyük giyim markalarından biri olan ve pahalı ürünleriyle tanınan Guess, Android Wear 2.0 işletim sistemine sahip akıllı saatlerini tanıttı. İşte Guess Connect'in tüm detayları!

21.03.2017 / 06:00
Guess'den Android Wear 2.0'lı saatler geliyor!

Klasik saatleri çok seviyor ama akıllı saat mi kullanmak istiyorsunuz? O zaman bir süre daha beklemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü neredeyse bütün büyük giyim firmaları tek tek Android Wear 2.0 destekli akıllı saatlerini tanıtmaya başladı.

Guess'ten kadınlara özel seçenekler

Guess'in duyurduğu yeni Connect serisi önümüzdeki Sonbahar aylarında piyasaya sürülecek ve az önce de belirttiğimiz gibi Android Wear 2.0 yüklü olarak satılacak.

Teknik özellikler açısından ise şaşırtıcı bir durum olmadığını belirtelim. Qualcomm Snapdragon Wear 2100 işlemciye sahip olacağı kesinleşen akıllı saatlerin diğer özellikleri hakkında resmi bir bilgi bulunmuyor. Yine de Android Wear evrenini düşündüğümüzde, 512 ya da 768 MB belleğe, 4 GB'lık dahili hafızaya sahip olarak satılacaklarını tahmin etmek güç değil.

Guess Connect ayrıca kadınlar ve erkekler için ayrı tasarıma sahip iki farklı model olarak satılacak. Hatta erkekler için hem spor hem de takım elbiseye uygun iki farklı tasarım olacağı iddia ediliyor. Böylece üç ayrı Guess Connect seçeneğinin olacağını söyleyebiliyoruz.

Kadınlar için üretilen modelde 41mm'lik kayış tercih edilmiş ve gümüş, altın, gül renklerinin birbiriyle bir hayli uyumlu olduğunu görebiliyoruz. Erkekler için tanıtılan model ise 44mm'lik kayışa sahip olacak.

:: Akıllı saatler hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  21.03.2017 / 18:58:06

  Aklına esen akıllı saat yapıyor. Alıyorsan Gear S3 gerisi boş.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.03.2017 / 09:43:59

  Moda markaları da akıllı saat işine girdi

  YANITLA