ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Instagram’a yeni bir özellik geldi!

Popüler sosyal medya platformu Instagram yeni bir özelliğini kullanıcılarının beğenisine sundu. Bakalım bu yeni özellik bizlere ne gibi bir kolaylık sağlıyor.

21.03.2017 / 00:10
Instagram’a yeni bir özellik geldi!

Dünya çapında en çok kullanılan ilk 3 sosyal medya platformundan biri olan Instagram, bugün yeni bir özelliğini kullanıcıların beğenisine sundu. Bakalım bu yeni özellik bizlere ne gibi bir kolaylık sağlıyor.

Instagram’a yeni bir özellik geldi!

Canlı yayın özelliği, diğer platformlara nazaran, sonradan izleme seçeneği olmadığı için sıkça eleştirilen Instagram, bugün yeni canlı yayını kayıt etme özelliğini kullanıcılarının beğenisine sundu.

17-03/21/instagrama-yeni-bir-ozellik-geldi-1.jpg

Bu sayede artık yapılan canlı yayınlar sonradan izlenmek üzere cihazda saklanabilecek. Ayrıca isteyen kullanıcılar kayıt edilen canlı yayın videosunu, yayının hemen ardından veya daha sonra, profillerinde paylaşabilecek.

Bu yeni canlı yayın kayıt özelliği uygulamanın en son ki 10.12 nolu sürümüyle beraber geliyor. Dolayısıyla eğer siz de Instagram uygulamasını güncellemediyseniz, aşağıdaki linklere tıklayarak uygulamanın Google Play ve App Store sayfalarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

:: Android için Instagram uygulamasını indir!

:: iOS için Instagram uygulamasını indir!

:: Siz bu yeni özellik hakkında neler düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  21.03.2017 / 20:13:21

  360 derece video ve fotoğraf desteği gelmesi lazım.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.03.2017 / 12:19:00

  Saçmalık

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.03.2017 / 00:57:03

  İşte yenilik diye buna derim hele şükür.

  YANITLA