Karşınızda Yeni Hotmail

E-posta servislerinin en popüler isimlerinden olan Hotmail.com tamamen kapatılarak sil baştan yenilendi. İste yeni adı ve tasarımıyla incelemeye aldığımız Hotmail.

31.07.2012 / 22:57 Karşınızda Yeni Hotmail

İnternetin belkemiği olarak kabul edilen hizmetlerin birisi de şüphesiz e-mail. Geçmişten günümüze kadar güçlenerek yoluna devam eden servisin birkaç adet önemli temsilcisi mevcut. Bunların en bilinen ismi ise Hotmail.

1996 yılında yayın hayatına başlayan Hotmail.com dönemin en popüler iletişim araçlarından birisi oldu. Elektronik posta kavramının ülkemizde de yaygınlaşması ile -özellikle MSN Messenger hizmeti sayesinde- kategorisinin lideri olan platform zamanla rakipleriyle arasını açmaya başladı.

Ortalama 325 milyon ziyaretçiye sahip olan site zaman zaman düşüş yaşasa da liderlik koltuğunu bırakmış değil. Şu sıralar tarihindeki en büyük değişimi yaşayan Hotmail tamamen yayından kalkıyor.

Microsoft'un Windows grubundan genel menajer Brian Hall'ın yaptığı açıklamaya göre yıllardır Hotmail.com ismiyle hizmet veren platform artık kapanıyor. Buna göre Outlook.com adresi üzerinden hizmet verecek yeni Hotmail adeta baştan yaratılmış.

Microsoft tarafından 400 milyon dolara satın alınan sistemde ağırlıklı renk olarak mavi seçilmiş. Sade bir arayüzün hakim olduğu yeni tasarımda yazılar okunacak büyüklükte ve daha net. Sol menüde hızlı erişim için Gelen Kutusu, Gereksiz, Taslaklar gibi sekmeler yer alırken ana ekranda ise okuma bölgesi mevcut.

Üst bölüme baktığımızda ise "Yeni" butonu dikkat çekiyor. Mail gönderme işlemini daha da kolaylaştırarak ön plana alan Microsoft, logonun hemen yanındaki araç sayesinde tek tıkla ileti yazılmasına olanak sağlıyor. Outlook ibaresinin yanındaki ok işaretine basmanız halinde ise Posta, Kişi, Takvim, Skydrive özel menüsü beliriyor.

 

Sağ üst köşede ise mesajlaşma, ayarlar ve yönetici paneli seçenekleri var. Bu kısımda dilerseniz diğer e-mail adreslerinizin ayarlarını yapabilir, renk seçeneğini değiştirebilir ya da hesap ayarları vasıtasıyla profilinizi düzenleyebilirsiniz.

En önemli yeniliklerin başında ise sosyal ağlarla olan entegre çalışma sistemi geliyor. Buna göre Twitter ve Facebookile uyumlu hale getirilen yeni Hotmail, artık belirtilen sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınızdan gelen içerikleri de gösteriyor. Üstelik kişi online ise Windows Messenger ya da Facebook Messenger online uygulamalarıyla anlık konuşma başlatabilmeniz mümkün.

Diğer önemli güncelleme ise gelen kutusundaki e-postaların basın bülteni, sosyal ağ güncellemesi, aile, alışveriş gibi çeşitli kategoriler altında saklanabilmesi. Böylelikle daha sade ve düzenli yapı sağlayan yetkililer gelen mail'leri otomatik olarak ayırarak görüntü kirliliğinin de önüne geçiyor.

Genel yapı olarak Windows 8 ile gelecek metro görünümünden esintiler taşıyan Outlook oldukça dinamik ve estetik şekilde hazırlanmış. Kullanıcıların istediği işlemi birkaç tıkla halledebilmesini sağlayan kolay kullanım ile beğeni alan servis şu an aktif olarak kullanılabiliyor.

Microsoft'un -özellikle Windows 8 ile başlayan- markalaşma ve kurumsallaşma çalışmaları kapsamında fişi çekilen Hotmail kullanıcıları tüm bilgileriyle yeni sisteme otomatikman aktarılacak. Hotmail.com ise yeni yıla kadar kapatılacak.

 • Siz de yeni Hotmail'e geçmek istiyorsanız buraya tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açmanız yeterli.

:: Yeni Hotmail'i nasıl buldunuz?

Yazan: Cihan PEHLİVAN
SDN - ShiftDelete.Net 

  Karşınızda Yeni Hotmail Cihan PEHLİVAN E-posta servislerinin en popüler isimlerinden olan Hotmail.com tamamen kapatılarak sil baştan yenilendi. İste yeni adı ve tasarımıyla incelemeye aldığımız Hotmail. 10 0
  yazarCihan PEHLİVAN

  'Teknoloji tutkusu dinmek bilmeyen öğrenci' olarak tanınan yazarımız, sosyal medya ve internet gündemini adeta bir gölge gibi takip ediyor. Ek olarak çeşitli yazılım ve servis incelemeleriyle SDN okurlarına faydalı ipuçları veriyor.
  Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

  Yorum Yaz
  • SDN Okuru
   26.09.2014 / 20:52

   Merhaba. Stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse biz şimdi% 3 asal faiz oranı kredi sunuyoruz olarak, lütfen bize ulaşın. Bizim kredi güvenli ve daha fazla bilgi ve uygulamalar için, güvenli olduğunu, bu e-postaya cevap lütfen. (info.privatelender@yahoo.com) adı ve miktarı gerekli. de bugün için bize ulaşın (info.privatelender@yahoo.com)

   YANITLA
  • SDN Okuru
   11.04.2014 / 14:19

   Hotmail Sıfremı unutumda Yıldızları nasıl kaldıra bılırız yardımcı olurmmusunuz

   YANITLA
  • SDN Okuru
   30.12.2013 / 23:06

   bütün resimlerim gitmiş ne var değişecek. berbat olmuş

   YANITLA
  • SDN Okuru
   30.11.2013 / 16:08

   Merhaba. Eğer stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse biz şimdi asal faiz oranı kredi sunuyoruz olarak, lütfen bize ulaşın. Bizim kredi güvenli ve daha fazla bilgi ve uygulamalar için güvenli olduğunu, bu e-postaya cevap lütfen. (faithbank@ymail.com) adı ve miktarı gerekli http://faithbankcompany.gnbo.com.ng web sitemizi ziyaret edin.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   21.11.2013 / 11:15

   Bence çok iyi olmuş.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   14.11.2013 / 15:47

   aslında çok güzel ama sağ tarafta bulunan anlık mesajlaşma özellğini kullanırken türkçe karakter giremiyorum (daha önce giriyordum ne olduysa nasıl olduysa artık giremiyorum) ayrıca facebook da kayıt bazı kişileri göremiyorum yardımcı olabilecek varmı

   YANITLA
  • SDN Okuru
   17.09.2013 / 01:09

   tek kelimeyle berbat....

   YANITLA
  • SDN Okuru
   10.09.2013 / 21:57

   GÜZEL

   YANITLA
  • SDN Okuru
   09.09.2013 / 15:45

   Skydrive yükledim videolara bakamıyorum cok yavaş calisiyor neden acil yardım kolay gelsin arkadaslar

   YANITLA
  • SDN Okuru
   03.09.2013 / 03:14

   bakın arkadaşlar anlamıyosunuz ilk defa bir hesp alıcam hiçbişeyi bilmiyorum bana bir anlatsanız ama nasıl alınır nasıl yapılır diye.d

   YANITLA
  • SDN Okuru
   28.07.2013 / 21:03

   bir saattir buradayim nasil e posta acagimi anlamadim,.bu isi bilmiyorsunuz.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   18.07.2013 / 13:54

   PROFİL FOTOGRafını neden kaydetmiyor

   YANITLA
  • SDN Okuru
   04.07.2013 / 23:07

   bombok olmuş eski hotmailde fotoğraf gönderirken toplu olarak dosya boyutu ayarlayabiliyordun bu ne böyle hatta iğrenç ötesi bir değişiklik lisanslı ofis kullanıyorum kardeşim kullanmak istesem office outlok kullanırım microsoft ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim...

   YANITLA
  • SDN Okuru
   14.06.2013 / 12:30

   merhaba ben yeni Hotmail üzerinden resim yollayamıyorum hata veriyor

   YANITLA
  • SDN Okuru
   07.06.2013 / 11:37

   berbat bir Hotmail olmuş

   YANITLA
  • SDN Okuru
   05.06.2013 / 10:30

   beş para etmez yavaş bomboş bir tasarım

   YANITLA
  • SDN Okuru
   28.05.2013 / 21:23

   ne tasarımından ara yüzünden bahsedıyorsunuz berbat olmuş kullanımı cok berbat

   YANITLA
  • SDN Okuru
   16.05.2013 / 13:41

   Grup mail göndermek için grup oluştururken, gruba dahil edeceğiniz kişileri tek tek işaretlemeniz gerekiyor. Mesela, listenizdeki tüm kişileri bir listeye ekleyeceksiniz, hepsini tek seferde ekleme seçeneği yok. tek tek işaretlemeniz gerekiyor. yeni arayüzün bu tip bazı handikapları var. en azından ben nasıl yapılacağını bulamadım.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   30.04.2013 / 22:44

   güzelolmuuş

   YANITLA
  • SDN Okuru
   08.04.2013 / 19:06

   Ben hotmail olarak kullanmayı tercih ediyorum. Dğrusu beğenmedim.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.04.2013 / 23:35

   görüntülü görüşme var mı bilen var mı arkadaşlar?

   YANITLA
  • SDN Okuru
   14.03.2013 / 23:48

   Yeni Autlock'u hiç beğenmedim, çok basit, ileti sayfası çok ilkel tekrar eski hotmail'i mi istiyorum.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   03.03.2013 / 10:55

   SAYIN:CIHAN PEHLİVAN ! OUTLOOK HOTMAİL'E YÜKSELTME YAPTIM. YALNIZ PDF DOSYALARI GİBİ EK DOSYALARI AÇMIYOR SAYFA DÜZENLEMESİ DAĞINIK. TWİTTER,FACEBOOK VE DİĞER SİTELERE ÜYE OLMAYALAR SAYFANIN SAĞINDA GÖRÜLEN EKLENTİYİ NASIL KALDIRACAK? BAZI TÜRKCE HARF KARAKTERLERİNE Öö,Ğğ,Şş,iıÜü, GİBİ HARFLERİ YAZILIMI HENÜZ TANIMIYOR.SAYFAYA YAPIŞTIRILMIŞ OLARAK,GELEN KUTUSUNA GÖNDERİLMİŞ ÖDEME DEKONT VEYA MAKBUZLARDA YUKARIDA YAZDIĞIM HARFLERİ DEĞİŞTİRİYOR.ANLAMI,OKUNUNCA ANLAŞILMAYAN KELİMELER SAYFADA GÖRÜLÜYOR.KISACASI ESKİ HOTMAL SÜRÜMÜ DAHA İYİ GÖRÜNTÜDEYDİ VE DAHRAHAT ÇALIŞYORDU. BEYENMEDİM.SAYGILARIMLA..

   YANITLA
  • SDN Okuru
   20.10.2012 / 17:31

   Kişi listemdeki hiç bir kullanıcı ile sohbet edemiyorum tamamı engelli görünüyor bu nedir???

   YANITLA
  • SDN Okuru
   13.10.2012 / 12:00

   eski profiller çok güzeldi şimdiki profiller kötü açıkçası!

   YANITLA
  • SDN Okuru
   29.09.2012 / 12:45

   batırmışlar arkadaşlarımın profile duvarına bile bakamıyom

   YANITLA
  • CRNCLLN
   11.09.2012 / 22:51

   outlook'a geçince yalnızca hesabın "@hotmail.com" kısmı "@outlook.com'a dönüşerek mi değişecek, yoksa en baştan adsoyad@ kısmını da mı değiştirmeliyim ve tüm kişilerimi, maillerimi, gelen-giden kutumu da mı yitireceğim? Hem yeni hesap almaz, hotmail'de kalırsam bi' süre sonra, hotmail kaldırılıp hesabım da mı kapanacak? Sign in ile hotmail'den oturum açıyorum, kapattığımda outlook'u kapattınız yazıyor. Ya da Outlook.com hesabından Hotmail adresimi yazarak da giriş yapabiliyorum, sonra sağ üstte hotmail'e dön seçeneği oluyor. Ben bu yeniliği pek çözemedim ve sanırım böyle kalmaz, değişir daha da yenilenir çünkü şimdiki hali eksik. Mesela ilk girdiğimde profilimi bulamamıştım, çok kızdım. Profil seçeneğine tıkladığında Giriş sayfasından, Profil düzenle sayfası çıkıyor. Meğer eski profil, Giriş sayfasında yazılanlarda Ben' e tıklayınca açılıyormuş.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   27.08.2012 / 15:57

   artik arkadaslarimin ve kendimin profillerine giremiyorum resimlerine bakamiyorum hic de güzel degil memnun kalmadim :(

   YANITLA
  • SDN Okuru
   20.08.2012 / 13:28

   sormak istediğim bir şey var.. ben istemediğim halde hotmail outlok a geçiş yapmış hadi geçti diyelim ben eski süğrüğmde msn de ekli olan arkadaşlarımın profillerini giriyordum şimdi ise giremiyotrum bunu çözümü nedir peki biri bana bunu anlatsın lütfen.. eskiden kişilerime daha kolay bakıyorduk arkadaşların güncellemelerine ve profillerine şimdi nerde olduğu belli değil o kadar aradım bulamadım yerini bilen varsa söylesin lütfen..

   YANITLA
  • SDN Okuru
   20.08.2012 / 02:36

   Fotoğraf albümü tamamen kalkmış artık kişilerin profillerinde geçmiş aktivite yok.Kısaca yerini tamamen facebooka bırakmış sadeleşmeyi seçmiş.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   04.08.2012 / 02:32

   beyler merhaba
   hotmail.com uzantılı mail adresimle kendi sayfama giriş yapamıyorum.yardımcı olurmusunuz.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   02.08.2012 / 01:10

   Windows 8 Metro arayüzündeki font ve tasarımlar hakim.Yani windows 8 i pazarlamanın yeni yolu :)

   YANITLA
  • SDN Okuru
   02.08.2012 / 00:35

   Güzel ama Opera'da sorunlu... Hemen hiçbir özelliği çalışmadı bende..; operada ne düzgün gösteriyorki, Css 'i doğru okuyamama konusunda internet explorerla yarışıyor.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 23:01

   Arayuz yine o gicik metro arayuzu. Klasik gorunume geri dondum 2 dakka sonra.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 21:18

   msn.com adresim vardı. Outlook adresi seçince o adres gitti. Aynı adresi messengerde de kullanıyordum, açılmadı. Outlok adresiyle messengere girdim ama kişilerin tümü kapalı gözüküyor, onlar da beni kapalı görüyor. Çözemedim bi yardım edin lütfen

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 20:17

   Ben begenmedim, hazir herkesin bildigi bir isimi neden yok edip yenisini yaparlarki. Gmail´den mi korkuyorlar. Adamlar kac kere isim degistirdi beee ya. Gmail ise aynen kaldi ve kalacak gibi. Bazi yerlerde googlemail olarak geciyor o kadar. Microsoft ise habire isim degistiriyor. Outlook.com da bir sure sonra degisirse sasirmayiniz.

   YANITLA
  • Nötr
   01.08.2012 / 20:01

   Benim mail adresim msn uzantılı (xyz@msn.com şeklinde) uzantıyı silip @Outlook.com şeklinde alabilir miyim. Diğerini tamamen kaldırıp sadece @Outlook.com u kullanabilir miyiz.

   YANITLA
  • SwateR
   01.08.2012 / 19:00

   Güzel olmuş, beğendim.

   YANITLA
  • aslanx
   01.08.2012 / 15:55

   Arkadaşlar
   Outlook.com'dan yeni mail adresi aldım, sonra istediğim adresi alamıyordum. Ayrıca; hotmail.com adresindeki hesabımada Outlook'tan aynı şifreyle girdim.
   Şimdilik kullanışlı, hotmailden çok farklı bir özellik göremedim. Kısacası işimi görmesi yeterli.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 15:40

   Hotmail guisine göre çok başarılı olmuş. Herşey tıkır tıkır. Diğeri daha hantaldı. Hayırlı olsun.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 14:21

   400 milyon dolar vermişler opera ile çalışmıyor nasıl bir mallık bu ?Sadece mailleri görüyorum hiçbir şeye tıklanmıyor.

   YANITLA
  • ahmetfx
   01.08.2012 / 13:45

   Güzel ama Opera'da sorunlu... Hemen hiçbir özelliği çalışmadı bende..

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 13:03

   Başarılı buldum sade hoş bir tasarımla ... Tebrikler :)

   YANITLA
  • Elbruz46
   01.08.2012 / 12:55

   Yeni Hotmail'e bakayım dedim.

   Gelen kutusunda Yapı Kredi'den Hesap Özeti maili var. Benim Yapı Kredi ile işim yok.

   Açtım maili adaşımın biri Yapı Kredi World kredi kartı almış. Limit 1000 Tl

   İlk iş gitmiş 17 Haziran'da BİM NİŞANCA FATİH-1334 İSTANBUL 749,00 TL alış veriş yapmış...

   O ay başka da alış veriş yapmamış...

   Temmuz ayı gelmiş...

   Ödemesi gereken asgari tutar olan 165 Tl'yi bir hafta gecikme ile 170 Tl olarak ödemiş.


   Sonra 22 Temmuz'da GEN-PA TELEKOMİNİKASYO'ndan 7 taksit ile 315,00 TL'lik alış veriş yapmış.

   Bakalım Ağustos ayında borcunu ödeyecek mi? Bu adam bu şekilde alış veriş yapmaya devam etsin o kartı batırır.

   YANITLA
  • beyazayeb
   01.08.2012 / 12:42

   Çok güzel olmuş..
   3 hesap aldım hemen başkası kapmadan

   YANITLA
  • acer
   01.08.2012 / 12:29

   Aynen tasarım iyide spam olayı devam ediyor. Günde 10 spam geliyor.. Engelliyorum ama her defasında ayrı uzantıdan geliyor.

   YANITLA
  • re13el
   01.08.2012 / 12:28

   Fazla kullanmasam da güzel olmuş. Gmailde daha az spam oluyor .

   YANITLA
  • Uranos
   01.08.2012 / 12:27

   Güzel olmuş ama spam olayınıda çözmesi gerekiyor.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 12:21

   hala daha performansı bitik. mailleri silerken bile kilitlenip kalıyor. bıktırdı sabahtan beri silemedim gelen mailleri. gmail'in akıcılığı yok maalesef. bu sayede soğuttu kendinden zaten. hizmet sorunu var deyip duruyor.

   YANITLA
  • REDFOKS
   01.08.2012 / 12:21

   gayet güzel olmuş

   YANITLA
  • semih016
   01.08.2012 / 12:21

   istediği kadar uğraşsın msden bi cacık olmaz

   YANITLA
  • Loki Rulez
   01.08.2012 / 12:16

   Windows 8 beta kullanıcılarının içi ısındığına eminim (:

   YANITLA
  • Alnair Alsad
   01.08.2012 / 12:12

   Beğendim. outlook.com uzantısını seçtim gitti.

   YANITLA
  • KaF
   01.08.2012 / 12:00

   Güzel olmuş, sade olmuş, beğendim.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 10:37

   süper.....

   YANITLA
  • fredyy
   01.08.2012 / 08:23

   fena olmamış ama ya benim bilgisayardan ya da daha tam oturmadığından, bazen tıklamalarımı almıyor.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 07:10

   TEK KELİME İLE HARİKA TEK BAŞINA BÜTÜN MAİL HESAPLARINI KONTROL EDEBİLİYOR ÜSTELİK AYAR GEREKTİRMEDEN :d

   YANITLA
  • muratflash
   01.08.2012 / 07:05

   Ehh idare eder ama asıl benim söylemek istediğim ve olmasını istediğim birşey var..

   Aslında eposta ve messenger hesapları aynı olmalı fakat şifreler farklı olmalı. Yani messengera farklı şifreyle mail hesabına farklı şifreyle giriş yapılmalı..Çünkü msn hesabınızı çaldırdığınız an çalan taraf direk bütün hesabınızı ele geçirmiş oluyor.. Messenger işin biraz eğlence tarafı ama epostalar öyle değil şifrenizi çaldırdığınız an hepsi gidiyor.. Keşke maillere girerken küçük bi şifre daha konulsa yıllardır bunu hep söylerim aksi halde mail hesapları messengerla birlikte asla güvenlikte değil...

   YANITLA
  • desperado64
   01.08.2012 / 04:54

   Hızlı olması iyi olmuş. Daha arayüzde yenilikler yapılır. Zaten arayüzü bir ayar çekilmesi lazımdı ki eskisi çok iticiydi

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 04:37

   hotmail kapanıyorda peki eski adreslerimizi kullanmaya devam edebileceğiz mi mesela benim ....@hotmail ve .....@turk.tc adresinde 2-3 mail adresim var bunlar iptal edilecekmi yoksa yeni adreste kullanmaya devam edebilecekmiyim.... teşekürler

   YANITLA
  • 7.42
   01.08.2012 / 04:26

   Çok iyi olmuş. Alışması uzun sürmez.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 03:54

   gmail terk.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 03:48

   saçmalığında daniskası olmuş outlook ne ya saçma bir isim zaten ne güzel hotmail vardı..

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 03:16

   yaptığınız haberde olduğu gibi windows 8 ekosistemine geçiş yavaş yavaş hızını arttırmaya başlıyor, windows phone lar içinde daha uygun hale gelmiş

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 03:13

   bence cok guzel olmus.

   YANITLA
  • dgncn
   01.08.2012 / 03:10

   Gmail özentisi olmuş beğendim.

   Yazı boyutu ayarlanabilir mi bilmem de şuan ki halini biraz küçültmek gerek.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 03:02

   Bence gayet güzel olmuş zaten Gmail tasarımı değiştiğinde aynı şey olmuştu büyük bir kesim çok kötü olduğunu söylüyordu ama zamanla alışıldı. Tasarımlar büyük değişiklikler içerdiğinde genelde ilk bakış olumsuzdur ama sonrasında alışılır. Ayrıca daha bir çok yer eski tasarımda yakın zaman içinde daha yenilikler gelecektir diye düşünüyorum.

   YANITLA
  • Ultrayer6
   01.08.2012 / 03:02

   çok başarılı, çok çok hızlı ama ben sevmedim. eski arayüzü özledim. her ne kadar eskisi çok yavaş, yenisi de tam aksine çok hızlı bir arayüz de olsa, ne biliyim. bunda kendimi huzursuz hissediyorum. öyle yani. şimdi de henüz arayüzünü değiştirmedikleri skydrive bölümüne girip girip iç geçiriyorum. ahh microsoft ah. hız diye, tüm cihazlarda çalışacak (pc, tablet, telefon) bir arayüz yapacaz diye tüm aero'nun içine ettiniz.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 02:25

   Yeni Hotmail değil; Outlook.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 02:21

   Hızlı, temiz ve iyi bir dizayna sahip. Gmail ile doğrudan karşılaştırmıyorum ama bazı özellikleri ile zaten bir adım önde.

   YANITLA
  • byuCk
   01.08.2012 / 02:13

   Beğendim, hoş olmuş. Microsoft artık sade tasarımlarla dikkat çekiyor. Bakınız windows 8 vb...

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 02:05

   gayet güzel ayrıca shiftdelete yede teşeekürler sayenizde kapılmadam hemen adıma yeni adresi aldım :))

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 01:54

   posta için yeni bir arayüz var ancak diğer yandan skydrive için eski arayüzü kullanmaya devam. 3.5/5 notum

   YANITLA
  • rainblackk
   01.08.2012 / 01:51

   Google arama pek kullanılmasada sosyal ağ mail takvim anlık mesajlaşma hatta harita play store ve google drive'ı bu kadar iyi entegre etmişken işleri zor

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 01:30

   Gerçekten müthiş olmuş.:)

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 01:23

   App store çoktu

   YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2012 / 01:21

   Yeni msnyi çok merakla bekliyorum, çok güzel olacak :)

   YANITLA
  • online destek
   01.08.2012 / 01:13

   Çok güzel.

   YANITLA
  • mcandan
   01.08.2012 / 01:09

   başarılı

   YANITLA
  • cngzkyz
   01.08.2012 / 01:08

   Beğenmedim. Sadelik diye b.... cikarmıslar.

   YANITLA
  • goodtornado
   01.08.2012 / 01:06

   Gayet basarili.

   YANITLA
  • OnLT
   01.08.2012 / 01:03

   2006 yılında aldığım e-posta hesabımı silmiş hotmail. Giriş yapamıyorum hesap bulunamadı diyor. Ne var 6 yıl hesabı kullanmadıysam belki önemli şeyler var içinde.

   YANITLA
  • ahmeta
   01.08.2012 / 00:55

   Yeni Office 2013 ile aynı arayüz, outlok 2013'ün web versiyonu olmuş

   YANITLA
  • SamsungGalaxyS3
   01.08.2012 / 00:54

   günlük e postalarımı kontrol ederim gmailime bakarım.
   yenilik iyidir sıfırdan yaratmışlar adamlar.

   YANITLA

  1. 1SAMSUNG T24D390EW 23"/61cm Led Tv ve Monitör509,00 TL
  2. 2SANDISK CRUZER FORCE8GB Metal Usb 2.0 Bellek8,00 TL
  3. 3SANDISC ULTRA 128GBUsb 3.0 Bellek169,00 TL
  4. 4TUCANO ANGOLOiPad Air Kılıfı49,00 TL
  5. 5HP 1015 B2G79C Deskjet Ink Advantage Yazıcı69,00 TL
  6. 6TP-LINK TD-W8960N300Mbps Kablosuz Modem Router 79,00 TL
  7. 7HIPER MX-5051600DPI Kablosuz Mouse12,00 TL
  8. 8PIRANHA PYHTONN Type-Kablosuz Klavye Mouse Set34,00 TL
  9. 9ASUS MX279H 27" Full HD IPS Led Monitör1.179,00 TL
  10. 10AOC I2269VW Ips Led 6Ms21" Geniş Ekran Monitör329,00 TL