ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Logitech G413 ile en hızlı kim yazıyor? (VİDEO)

Logitech G413 mekanik oyuncu klavyesi ile sıra dışı bir video hazırladık. SDN ekibi en hızlı kim yazıyor öğrenmek için kavye başına geçti. Ama onları bir sürpriz bekliyordu.

04.08.2017 / 20:00
Logitech G413 ile en hızlı kim yazıyor? (VİDEO)

Logitech G413 ile ilginç bir yarışma düzenledik. Fiyat/performans klavyesi olarak göze çarpan bu ürün, kutu içeriğinde çok ilginç bir özellik ile geliyor. oyun modu için bizlere 12 fazladan tuş veren G413'ün bu özelliğini çok daha farklı bir şekilde kullandık.

Logitech G413 ile F klavye yarışması düzenledik

G-Romer mekanik tuş anahtarına sahip G413, doğal olarak Q klavye düzenine sahip bir ürün. İşleri biraz ilginç hale getirmek için klavye tuşlarını değiştirdik ve onu F klavye haline getirdik. Q klavye ile yazmaya alışan SDN ekibi şimdi F klavye ile hünerlerini sergilemek zorunda.

Peki, başarılı olabilecekler mi? İzleyip görelim. İyi seyirler.

:: Mekanik klavye kullanıyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    08.08.2017 / 18:24:58

    Arkadas beyninizi nereye attiniz siz? Ustune sifonu da cekmissinizdir. Baska yol bulamadiniz mi reklam yapmak icin. En hizli kim yaziyor? Mala baglamayin arkadas.

    YANITLA