ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Microsoft'tan yeni Surface geliyor!

Microsoft'un Apple'ın iPad'ine rakip olarak piyasaya sürdüğü tableti Surface'ın yenilenen sürümü, önümüzdeki ay düzenlenecek olan etkinlikle tanıtılacak!

07.09.2017 / 06:00
Microsoft'tan yeni Surface geliyor!

Microsoft'un Surface serisine ekleyeceği yeni halkanın 31 Ekim tarihinde İngiltere'nin Londra kentinde düzenlenecek olan etkinlikle tanıtılacağı ortaya çıktı. Etkinlikte Panos Panay'ın da bir konuşma yapacağı belirtildi.

Yeni Surface neler getirecek?

Bugüne kadar hakkında çok az bilgi alabildiğimiz cihazlardan biri de Microsoft'un yeni Surface'ı. Neredeyse tüm cihazlar hakkında sınırsız sızıntı yaşanırken Microsoft'un Surface konusunda işi sıkı tuttuğunu söylemek mümkün.

17-09/07/microsoft-surface-sdn-shiftdelete.jpg

Bu arada etkinlikte konuşma yapacak olan Panos Panay'ın da her zaman Surface modellerini tanıttığını ve Microsoft'un yeni Surface modellerini Ekim ayında tanıtmayı ve piyasaya sürmeyi sevdiğini de hatırlatalım.

Şimdilik Surface'ın bir de Surface Pro modeli ile satışa sunulacağı ve bu modelde LTE desteğinin olacağı dışında bir bilgi bulunmazken, Microsoft'un sürpriz yaparak Surface Book ya da yeni bir Surface Hub tanıtabileceği düşünülüyor.

:: Yeni Surface'tan neler bekliyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  17.09.2017 / 21:48:08

  salak(aynı zamanda gerizekalı) satya varken surface phone zor gelir ama insan bekliyor işte. 3 ay önce microsoft online temsilciye yeni telefon alacağım android e geçeyim mi yoksa bekleyeyim mi dedim. o da bekleyin yeni telefon çıkacak dedi. bakalım göreceğiz

  YANITLA
 • SDN Okuru
  07.09.2017 / 19:00:54

  Yok lan.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  07.09.2017 / 18:20:25

  Artık şu surface Phone gelsin...lumia baydı artışın...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  07.09.2017 / 10:52:33

  telefon tanıtacaklar.

  YANITLA