ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Moto C ve Moto C Plus videoları ortaya çıktı!

Motorola'nın yeni akıllı telefonları Moto C ve Moto C Plus modelleri için tasarım videoları ortaya çıktı. İşte hakkında henüz hiçbir bilgi netleşmeyen iki yeni modelin görüntüleri.

17.04.2017 / 08:00
Moto C ve Moto C Plus videoları ortaya çıktı!

Android Police ve OnLeaks ikilisi, Motorola'nın yeni modelleri Moto C ve Moto C Plus için 360 derecelik render görüntülerini ortaya çıkardı.

Aslına bakarsanız daha önce de iki cihaz için çeşitli görsel sızıntıları yaşanmıştı ama bu videolar sayesinde iki yeni modelin tasarımları hakkında tam anlamıyla bir fikir sahibi olmak mümkün denebilir.

Bütçe dostu Motorola!

Geçtiğimiz günlerde sizlere hakkında ilk bilgileri verdiğimiz bu yeni modeller, direkt olarak düşük bütçeli kullanıcılara hitap edecek ve birazdan izleyeceğiniz videonun cihazların son tasarımları olup olmadığı da kesin değil.

Yani iki akıllı telefon da resmi olarak tanıtılmadan bu videonun gerçek olup olmadığı konusunda ancak spekülasyon yapabileceğimizi söylememiz gerekiyor.

Yine de Moto C ve Moto C Plus modellerini merak ediyorsanız, aşağıdaki videoya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

:: Moto C'nin tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  17.04.2017 / 10:21:25

  o kutu gibi home butonu olan tasarım dili çok çirkin olmasa düşünücez

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.04.2017 / 08:23:34

  Yeni baltalar gelmiş

  YANITLA