Ömür Boyu Bedava WoW!

Ömür Boyu Bedava WoW!

Blizzard firması yetkililerinden biri, 11,5 milyon insanın hayatının oyundan ibaret olmadığını kanıtlar nitelikte bir kampanya başlattı.

31/12/2008 11:00

Blizzard yetkilisi Katherine Allen, Lösemi ve Kan Kanseri Topluluğu adına önemli bir çalışmaya imza attı. World of Warcraft oyuncularını, kendi bağış sitesi üzerinden LLS(Lukemia & Lymphoma Society) için en az 25 dolarlık bağış yapıp, yorum kısmına "For the Alliance" veya "For the Horde" yazanlardan üç şanslı kişiye bir yıllık WoW oyun kartı hediye etmeyi planlayan Allen, toplam bağışların 5.500 doları geçmesi durumunda(ki bu yazıyı yazdığımız sırada 24.000 dolara ulaşmıştı) bir şanslı oyuncunun World of Warcraft abonelik ücretini ömür boyu kendi cebinden ödeyeceğini açıkladı.

Grtz Blizzard!

Lösemi ve kan kanserine karşı dünya çapında verilen mücadelede en önemli kurumlardan biri olan LLS'ye yapılan bu dev yardım, tamamen sanal ortamda gerçekleştiği için yaşanan duygulu anlar karelere yansımazken, Blizzard'ın hitap ettiği dev kitleyi bu kadar hassas ve önemli noktalara yönlendirmesi gerçekten alkışı hak ediyor. Siz de hem hayırlı bir iş yapmak, hem de WoW'u ömür boyu bedava oynama şansı yakalamak için Katherine Allen'ın bağış toplama sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Katherine Allen LLS Sayfası
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - ShiftDelete.Net

31/12/2008 11:00


Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.
Bu haber 3805 kez okundu Bu habere 2 yorum yapıldı

Yazar: Erhan Kahraman

Güne en taze internet ve yazılım haberlerini hazırlayarak başlayan Erhan, arta kalan zamanlarında ise mali müşavirlik ve matematiksel fizik üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Yorum Yaz

ZİYARETÇİ

31.12.2008 14:32
Bu duyarlılıklarından dolayı adamları tebrik etmek lazım

ZİYARETÇİ

01.01.2009 03:52
bence karlarının olmadıgı hiçbir işi yapmazlar..

MWC 2014

SDN Özel

FORUMDAN SON BAŞLIKLAR

BioWare, serinin merakla beklenen 3. oyunu Dragon Age: Inquisition için kapak tasarımını yayınladı. Açıklamaya göre, kapakta küçük bir detay büyük önem taşıyor....
KIA firması geçtiğimiz yıl Chicago Auto Show'da meraklılarıyla buluşturduğu Superman temalı araçlarından sonra diğer süper kahraman temalı araçlarını da tanıttı....

SDN Medya

 

Eski Büyükdere Cad. Yamaç Sk. No: 6/4 4. Levent/ İstanbul
Tel: 212-269 70 87 Fax: 212-269 16 22
info@shiftdelete.net - ik@shiftdelete.net
ShiftDelete.Net sunucuları ixirhost tarafından barındırılmaktadır