Okunma

Opera’ya Özel Facebook Eklentisi


25 Aralık 2010 Cumartesi 00:02
Opera’ya Özel Facebook Eklentisi

Eğer Opera 11‘i kullanmaya başladıysanız size güzel bir haberimiz var. Bir Türk geliştiricinin hazırladığı Facebook eklentisi, Facebook üzerinde geçirdiğiniz zamanı gösteriyor. Aynı zamanda internet üzerinde harcadığınız zamanı da görüntüleyebilme özelliğine sahip olan eklenti, Facebook sayfası üzerine de entegre olabiliyor.


Facebook Runner ilk Türkçe Opera eklentisi aynı zamanda.

Facebook Runner

Ülke olarak Facebook’ta aşırı zaman harcadığımızı ortaya koymak adına böyle bir çalışma yaptığını anlatan geliştirici, hazırladığı eklentiye Facebok Runner adını vermiş.

Burada yer alan Opera eklenti sayfasından indirebileceğiniz uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

 

:: Eklentiyi beğendiniz mi?

 

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Opera’ya Özel Facebook Eklentisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Opera’ya Özel Facebook Eklentisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Opera’ya Özel Facebook Eklentisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "