ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Prey için 27 Nisan'da bir demo yayınlanacak!

Prey çıksa da oynasak diyorsanız size güzel bir haberimiz var. Bethesda, oyunun çıkmasını bekleyemeyenler için Xbox One ve PlayStation konsolları için demo yayınlanacak.

14.04.2017 / 23:59
Prey için 27 Nisan'da bir demo yayınlanacak!

Dishonored geliştiricisi Arkane Studios tarafından yapılan Prey'in ilk bir saatini oynama imkanı bulabileceğimiz bir demo, geçtiğimiz günlerde Bethesda tarafından bir video ile duyuruldu. Ayrıca geçtiğimiz ay Prey ile ilgili 35 dakikalık bir video da yayınlanmıştı.

Prey için şahane video geldi!

Prey'in ilk saatini merak edenlere müjde!

Hatırlayacağınız üzere Prey için çıkış tarihi 5 Mayıs 2017 olarak belirlenmişti ve oyun PC, PS4, Xbox One için satışa sunulacak. Tüm bunların yanı sıra Bethesda, oyunun ilk saatini merak edenler için oyunun bu ilk saatini oynamanıza izin veren bir Prey demosunu 27 Nisan Perşembe günü PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için yayınlayacak.

17-04/14/prey-game-2017-wallpaper-hd.jpg

Şuanda herhangi bir yerde Prey'in PC platformu için bir demonun çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor. Fakat eğer PC için de bir demo yayınlanacak olsaydı, Bethesda'nın yayınladığı videoda demonun PC platformuna çıkacağını gösteren bir logo görürdük. Ancak ne yazık ki öyle bir logo yok.

:: Prey için yayınlanacak olan demonun PC platformuna çıkmıyor olması hakkında neler düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Özellikle bilgisayar oyunları olmak üzere uzun süredir oyunlarla haşır neşir olan Abdullah, en güncel oyun haberlerini SDN okurlarına aktarıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz