ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Samsung'tan yüz tanıma ile ödeme sistemi!

Görünüşe göre Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8'de yer alacak yüz tanıma sistemi ile Samsung Pay kullanılabilecek. Galaxy S8 hakkında gelen en son bilgiler haberimizin içerisinde.

17.03.2017 / 05:00
Samsung'tan yüz tanıma ile ödeme sistemi!

Samsung'un 29 Mart tarihinde tanıtılacak olan yeni amiral gemisi Galaxy S8 için yepyeni bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre akıllı telefonda yer alacak yüz tanıma sistemi, Samsung Pay ile entegre şekilde çalışacak ve ödemelerde yüz tanıma sistemi kullanılacak.

Gelecek yüz tanıma sisteminde!

Tanıtılmasına iki hafta gibi bir süre kalan Galaxy S8'in parmak izi, iris ve yüz tanıma sistemlerini birlikte çalışacak bir şekilde kodlayan Samsung, bu sayede en güvenli Samsung Pay deneyimini yaşatabilmeyi hedefliyor.

Özellikle mobil güvenlik konusunda yaşanan son olayların da ardından yalnızca parmak izi tarayıcıların güvenlik açısından yeterli olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu yüzden Samsung'un bu hamlesinin Galaxy S8'i rakiplerinden bir adım öteye taşıyabileceğini söylemek yanlış olmayacaktır. Firma konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmaktan kaçınırken, 29 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinlikle birlikte bu iddiaların doğruluğu da ortaya çıkmış olacak.

:: Samsung'un bu hamlesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    17.03.2017 / 08:22:38

    Samsung birak bu boş işleri önce stereo hoparlör koy

    YANITLA