ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Steam indirimleri yine sızdı!

Steam Yaz İndirimleri ne zaman başlayacak? Bugünlerde her oyuncunun zihninde olan en büyük soru sonunda cevap buldu. Steam Yaz İndirimleri tarihi belli oldu!

15.05.2017 / 11:00
Steam indirimleri yine sızdı!

oyuncular için en önemli tarihlerden biri hiç kuşkusuz Steam Yaz İndirimleri. Tatilin gelmesi ile birlikte Steam üzerinde binlerce oyun çok uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyorlar. Bu yıl indirimlerin ne zaman olacağı ise büyük bir merak konusu olmuştu.

Steam indirim tarihleri sızdı!

Geçtiğimiz haftanın ardından Steam Yaz İndirimleri bir kez daha sızdırıldı. Reddit tarafında ortaya çıkan tarih ise bir gün fark ile değişti. Sızıntılar doğruysa Steam Yaz İndirimleri 23 Haziran'da başlayacak ve 4 Temmuz'da sona erecek. 

17-05/15/steam-summer-sale-sdn-1.jpg

Her yıl Steam Yaz İndirimleri'nde oyunlar inanılmaz indirim oranları ile satışa sunuluyorlar. Hatta birçok anlaşmalı oyun dağıtıcısı tonla oyunu kapsayan paketleri uygun etiketlerle Steam'e sunuyorlar.

İşin diğer tarafında ise PS Store, Origin, Battle.Net gibi diğer oyun platformları Steam'in bu indirimlerini fırsat bilerek kendi oyun mağazalarında da uygun fiyatlar sunuyorlar.

:: Steam Yaz İndirimleri için cüzdanınız hazır mı?

SDN - ShiftDelete.Net

Online topluluk yönetimi konusunda uzman olan ve kendini sosyal medya tarafında da geliştiren Seda, ShiftDelete.Net'teki çalışmasını devam ettiriyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  16.05.2017 / 10:20:24 0 / 10

  Indirim nasil sizar arkadar. Turkceyi dogru durust kullansaniza. Surekli bir anlatim bozuklugu goruyorum yazilarinizda.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.05.2017 / 13:56:57 0 / 10

  Kesin steam çalışanı. sızdırdım ayağına milletin ilgisini daha çok çekip daha çok oyun satmak için hep orgsnizasyon beyler ve ergenler.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.05.2017 / 12:03:46

  Abi siz neden geç haber yapıyorsunuz 2 3 gün oldu bu ortaya çıkalı zaten steam den official olarak açıklandı diye biliyorum

  YANITLA
  • SDN Okuru
   15.05.2017 / 14:40

   geç haber yapmayı bırak tekrara düşüyorlar. geçenlerde aynı haberi gördüm ben bu sitede..