5 TL vs 100 TL HDMI karşılaştırma!

Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri ShiftDelete.Net 'te. En son teknoloji haberleri, sosyal medya haberleri, donanım haberleri burada. Akıllı telefon, tablet, donanım, yazılım, sosyal medya haberleri, dünya ile aynı anda özgün olarak ShiftDelete.Net ile karşınızda.

 • Otomobil En hızlı Ford Mustang GT duyuruldu! 14 dakika önce

  2018 modeliyle önemli güncellemeler alan Ford Mustang GT, hızlanmayı en üst seviyeye çıkartmak üzere yeni teknolojilere yer veriyor. Ford aracı için gerçekten iddialı.

 • SDN Cevaplıyor ShiftDelete.Net Cevaplıyor #97 44 dakika önce

  Sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Her hafta Salı akşamı, saat 18.00'de ShiftDelete.Net ekibi olarak sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Canlı yayında görüşmek üzere

 • Nokia 2 de Geekbench'te göründü!

  Geçtiğimiz günlerde ilk görselleri internette dolaşmaya başlayan Nokia 2 modelinin nasıl bir performans göstereceğini merak ediyorsanız bu haber tam size göre demektir.

 • Spigen kılıf kazanan takipçilerimiz belli oldu!

  Geçtiğimiz hafta başlatmış olduğumuz Spigen kılıf hediyeli yarışmamızı sonlandırdık ve Galaxy S8, Galaxy S8 Plus kılıfı kazanan takipçilerimizi açıklıyoruz!

 • iOS 11 için yeni bir özellik keşfedildi!

  iOS 11 beta 4 ile kullanıcıları çok kullanışlı bir özellik kullanıma sunuldu. iOS 11 ile sunulan bu özellikle birlikte, kullanıcıların yakındığı bir sorun daha çözüme kavuşmuş oldu!

 • Bu cihaz duygularınızı okuyacak!

  MIT araştırmacıları EQ-Radyo teknolojisi ile kişinin mutlu, üzgün, öfkeli veya heyecanlı olup olmadığını kategorize edebiliyor. Yeni teknoloji, duygularımızı okuyabiliyor!

 • GTA 5, Rockstar'ın kaderini değiştirdi!

  GTA 5 ve onun getirdiği büyük başarı şirket tarafında taşları yerinden oynatmaya devam ediyor. Hatta işler o kadar değişmiş durumda ki, iyi mi oldu, kötü mü oldu, bilemedik.

 • Nokia 8 tanıtım tarihi netleşiyor!

  Nokia 8 tanıtım tarihi hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Yaşanılan gelişmeler ile birlikte Nokia 8 için resmi lansman tarihi ortaya çıktı! İşte yeni Nokia'nın tanıtım tarihi!

 • Google'ın kârı düştü!

  Google’ın da içinde bulunduğu şirketler grubu Alphabet bu yılın ikinci çeyrek sonuçlarını açıkladı. Şirketin bu çeyrekteki kârı Google'ın aldığı ceza sebebiyle düştü.

 • Saniyeler içinde batarya şarjı gerçek oluyor!

  Drexel Üniversitesi araştırmacıları, saatlerce süren batarya şarj sürelerini dakikalara hatta ve hatta saniyelere indirgeyecek MXene adlı bir nanomalzemeye imza attı.