ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

TWD A New Frontier Türkçe oldu!

The Walking Dead: The Game serisinin üçüncü sezon oyunu olan A New Frontier'ın ilk bölümünün Türkçe yaması nihayet yayınlandı. Böylelikle oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

28.12.2016 / 00:01
TWD A New Frontier Türkçe oldu!

Telltale Games'in en önemli oyunlarından biri olan The Walking Dead: The Game'in üçüncü sezonu olarak karşımıza çıkan The Walking Dead: A New Frontier'ın ilk iki bölümü, geçtiğimiz günlerde piyasadaki yerini almıştı.

Clementine'ın maceralarına devam edeceğimiz bu sezonda, ayrıca Javier García adlı yeni karakterimiz ile de yolumuza devam ediyoruz. 

The Walking Dead oyunun da ilk kez iki ana karakter

Seride ilk defa iki karakteri yöneteceğimiz oyunun Türkçe yaması ise Bağımsız Oyun Çeviri adlı bir blog sitesinde yayınlandı ve oyunun ilk bölümü, menü, senaryo ve etkileşimler dahilinde tamamen Türkçe oldu.

16-12/27/2.jpg

Oyunun şu an ilk bölümü Türkçe olarak karşımızda ve ikinci bölümün çevirisi de kısa zaman içerisinde tamamlanacak. The Walking Dead: A New Frontier'ın yeni bölümleri geldikçe, oyun Türkçeleştirilmeye devam edecek.

The Walking Dead: A New Frontier'ın Türkçe yamasını buradan indirebilirsiniz!

Ayrıca oyun şu an Steam üzerinde 39 TL'den satıştadır. Önceki Telltale oyunlarına kıyasla 10 TL daha ucuz bir etiketle karşımıza çıkıyor.

:: The Walking Dead A New Frontier'ı Türkçe olarak oynayacak mısınız?

SDN - ShiftDelete.Net

Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun'un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  02.02.2017 / 19:47:01

  3. episode ne zaman çıkacak Allah aşkına yaw :(

  YANITLA
  • SDN Okuru
   24.02.2017 / 22:53

   aynen

 • SDN Okuru
  02.01.2017 / 02:45:31

  episodelar çok kısa sürüyo be :(

  YANITLA
 • SDN Okuru
  29.12.2016 / 06:53:17 10 / 10

  Iyi guzel oyun batmanda acaip lag ve fps problemleri vardi oynamayip izlemistin deli sistemlerdede lagi gorunce icime su serpilmisti ama oyunun kotu yerine gelicek olursak her episodu 30 dk suruyor ep.3 cikicakta ben oyunu hatirlayacam :/

  YANITLA