Okunma

Twitter, TweetDeck’i Aldı


25 Mayıs 2011 Çarşamba 06:00
Twitter, TweetDeck’i Aldı

Aylar boyunca süren dedikodular en sonunda gerçek oldu. Twitter, kullanıcılarının sıkça kullandığı ve oldukça popüler olan üçüncü parti uygulamalardan olan TweetDeck’i satın aldı. Bu gelişme kullanıcılar arasında ise soru işaretleri yarattı. TweetDeck’i eskisi gibi rahatça kullanıp kullanamayacaklarını merak eden Twitter kullanıcılarına cevap kısa sürede ulaştı.

TweetDeck’in Geleceği

Twitter CEO’su Dick Costolo’nun blog mesajında dediğine göre, bu satın alma işlemi kendileri için büyük bir adım. TweetDeck’in yayıncılar, marketing’ciler ve diğer tüm güçlü platformlar için istedikleri bilgiyi takip etmelerine yardım eden bir uygulama olduğunu da bildiklerini ekleyen CEO, endişeleri dindirdi. Bazı değişikliklerin kaçınılmaz olduğunu ancak TweetDeck’in geliştirilmesinin süreceğini, aynı takım ile yola devam edileceğini ve merkezin yine Londra’da kalacağını da söyleyen Costolo, büyüyeceklerini ve daha zorlu mücadelelere de hazır olacaklarını açıkladı.

:: TweetDeck, Twitter kullanıcıları için aynı şekilde kalmaya devam edecek mi?

 
yazarBurçin Aygün

Teknoloji dünyası'nın amansız takipçisi olan Burçin bir yandan da oyun evreninden de uzak kalmıyor ve tüm haberleri sizler için araştırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter, TweetDeck’i Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter, TweetDeck’i Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter, TweetDeck’i Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "