Windows 7 Kapanıyor!

Siz de beta sürümden çıkış adayına geçmeyi unuttuysanız, elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

01.07.2009 / 17:42 Windows 7 Kapanıyor!

Ocak ayında yayınlanan Windows 7 Beta sürümü indirip, sonrasında bir yükseltme yapmadıysanız, güncelleme vakti geldi demektir. Zaten daha önce de belirttiğimiz gibi, bugünden itibaren işletim sisteminizin tavrından da bunu anlayabileceksiniz. Zira Windows 7 Beta kurulumları artık her 2 saatte bir otomatik kapanacak.

Eğer Windows 7 konforundan emektar ve hantal işletim sistemlerine dönüş yapmak ağır geliyorsa da, 15 Ağustos'a kadar vaktiniz var. Çünkü bu tarihte Microsoft, Win7 RC'yi yayından kaldıracak. Sonra çıkış tarihi olan 22 Ekim'i beklemek mecburiyetinde kalabilirsiniz.

Çıkış adayı sürümü kullananlar için ise, aynı muamelenin başlaması 1 Mart 2010'a denk gelecek. Önümüzdeki yılın 1 Haziran'ında, yani tam 11 ay sonra ise Windows 7 RC sürümler tamamen kapanacak.

:: Windows 7 RC sürümü indirin.


Windows 7'ye doyum olmaz

:: Windows 7'ye geçiş yaptınız mı?

Bilgi İçin : Microsoft
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - ShiftDelete.Net

  Windows 7 Kapanıyor! Erhan Kahraman Siz de beta sürümden çıkış adayına geçmeyi unuttuysanız, elinizi çabuk tutmanızda fayda var. 10 0
  yazarErhan Kahraman

  ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
  Yazarın diğer haberleri için tıklayın. Yazara anında sor:

  Yorum Yaz
  • SDN Okuru
   30.07.2009 / 16:57

   Anladıgım bir şey Şimdi kurulu windows 7 tamamen kapanacak mı. yani xpye geri mi dönelim

   YANITLA
  • SDN Okuru
   06.07.2009 / 17:43

   sistemi otomatik kapananlar biostan sistem tarihini geri alsınlar

   YANITLA