007 Legends’ın Yeni Görevi Duyuruldu


29 Haziran 2012 Cuma 18:42
007 Legends’ın Yeni Görevi Duyuruldu

Bu yıl çıkacak olan 007 Legends’ta bulunacak altı Bond filmi görevinden ikincisinin Kraliçenin Hizmetinde olduğu açıklandı. Türünün ilk örneği olan 007 Legends Bond video oyunu beş klasik Bond filmini konu alan görevler ve ücretsiz indirilebilir içerik olarak daha sonradan sunulacak ve bu yılın en merakla beklenen filmlerinden biri olan Skyfall’u konu alacak altıncı görev ile birlikte orijinal ve iç içe geçmiş bir hikaye sunacak.

16 Ekim 2012’de çıkması planlanan 007 Legends oyunculara son teknoloji ürünü casus eşyaları, birçok silah ve birbirinden çekici otomobiller sunacak ve oyuncuları ünlü kötüleri ve adamlarını haklamak üzere birbirinden egzotik yerlere götürecek.

Gerçek aşkı bulmak zor olsa da James Bond sonunda aradığı eşi buluyor – Bond’un suç dahisi Ernst Stavro Blofeld’i yakalamak için ana bağlantısı, Avrupa suç zinciri liderlerinden Marc-Ange Draco’nun güzel kızı Tracy di Vicenzo. Bond, Tracy ile birlikte romantizm dolu saatler geçirdikten sonra Blofeld’in peşine düşmek üzere İsveş Alplerine doğru yola çıkıyor.

Oyuncular işte tam bu noktada, kendilerini muhteşem Alp manzaraları eşliğinde aksiyon çığının altında bulacaklar. Blofeld Bond’un gizli planlarından haberdar olduğu için Tracy’i kaçıracak ve Bond da yüksek hızlı kayakla takip, yükseklerden geçen teleferik üzerinde bir kapışmanın da içinde bulunduğu bir kurtarma görevine atılarak Blofeld’in dünyanın en büyük beş şehrine ölümcül bir virüs yayma planını ortaya çıkaracak. Oyuncular Tracy’nin babasının da yardımıyla Blofeld’in İsveç Alplerindeki özel araştırma tesisine sızmaya, çok geç olmadan virüsün yayılmasını engellemeye ve Tracy’i kurtarmaya çalışacaklar.

:: 007 Legends oyununu bekliyor musunz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 007 Legends’ın Yeni Görevi Duyuruldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 007 Legends’ın Yeni Görevi Duyuruldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 007 Legends’ın Yeni Görevi Duyuruldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "