Okunma

1 Gb İnternet Ne Zaman Gelir?


26 Mart 2009 Perşembe 12:59
1 Gb İnternet Ne Zaman Gelir?

Telekomünikasyon pazarının önemli isimlerinden Deutcshe Telekom yetkilisi Christopher Schlaffer, genişbant bağlantıların patlama yapmasıyla birlikte medya sektörünün de büyük değişim geçireceğini belirtti.

Bant genişliğinin 10 yıl içerisinde saniyede tam 1000 Mb hıza ulaşacağını öne süren Schlaffer, depolama ve işlem kapasitelerinin inanılmaz ivmesiyle birlikte, 3DTV ve holografik televizyonların da aynı süreçte kullanıma geçeceğine inanıyor.

Birbirimizi Kısıtlamayalım

Teknolojinin kısıtlayıcı bir faktör olarak görülmemesi gerektiğinin altını çizen Deutsche Telekom yetkilisi, televizyonlardaki gelişimin dört anahtar noktada olacağını sözlerine ekledi: İçeriğin zenginleşmesi, çoklu ekrandan erişim, etkileşim ve üçüncü kişilerden yenilikçi adımların benimsenmesi.

:: Sizce 1 Gb interneti ülkemizde çocuklarımız görebilir mi?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “1 Gb İnternet Ne Zaman Gelir?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    10 sene sonra kim ölee kim kalaa alışmısız biz saten

" 1 Gb İnternet Ne Zaman Gelir? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 1 Gb İnternet Ne Zaman Gelir? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 1 Gb İnternet Ne Zaman Gelir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "