Okunma

1. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi İçin Geri Sayım


12 Şubat 2014 Çarşamba 09:07
1. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi İçin Geri Sayım

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencileri ve Türkiye Bilişim Derneği işbirliği ile Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde 6-7 Mart tarihleri arasında, ShiftDelete.Net‘in de sponsorları arasında yer aldığı 1. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi düzenlenecek. Etkinlikte öğrenciler ile aynı alandaki kamu çalışanları ve özel sektör çalışanları bir araya gelecek.

13 üniversiteden gelecek olan öğrencilerinin Burdur’da buluşacağı bu etkinlik, öğrencilerin iş ve staj imkanları bulmalarına yardımcı olacak, kariyer planlamalarını sektörün ileri gelenleri ile tanışarak doğru ve sistemli bir şekilde yapmalarına imkan sağlayacak.

Türkiye’de bilişim sektöründe henüz çok yeni bir alan olan yönetim bilişim sistemlerinin tüm alanlarının anlaşılması amacını güden bu etkinlik, “Bilişimle Yönetin” ana teması adı altında sektörün ileri gelen firmalarının katılımcılarını da bünyesinde bulunduracak.

Etkinliğe yaklaşık olarak 700 öğrencinin, 26 özel ve kamu sektöründen konuşmacının ve ayrıca 20 bilişim firmasının temsilcisinin katılımı beklenmekte. 6 Mart 2014 tarihinde saat 10:00’da başlayacak olan etkinlik, iki gün sürecek.

:: 1. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi’ne katılım sağlamayı düşünüyor musunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “1. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi İçin Geri Sayım”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  #YBZirvesi hashtagiyle twitterdan nasıl geçtiğini öğrenebilirsiniz…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  nasıl geçti bu program haberi nerede ?

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Yararlı bir şey mi bu zirve?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Antalya cevresine duyurulur

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Burdur da olmiyaydi iyidi

" 1. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi İçin Geri Sayım konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 1. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi İçin Geri Sayım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 1. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi İçin Geri Sayım ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "