Okunma

SMS İle Uygulama Servisi


11 Kasım 2010 Perşembe 10:31
SMS İle Uygulama Servisi

Akıllı telefon kullanımının en üst düzeyde olduğu bu dönemde, uygulamalar oldukça değerli ve kullanılşlı bir hâl aldı.  Bu konuda içerik üreten firmaların sayısı da giderek artıyor. Bircom tarafından kuruılan Phonsai, adlı sistem ise SMS ile uygulama kurma içeriğini tanıttı.(En İyi Mobil İçerik Siteleri)

 


10 Dakika İçerisinde Uygulama Hazırlama

Phonsai, iPhone uygulama mağazası App Store‘a yüklemeye gerek olmadan, sadece bir SMS mesajı ile telefona kurulabilen bir mobil uygulama geliştirme platformu olarak tanıtıldı. 

Basit bir arayüze sahip olan Phonsai adlı sistem, 5-10 dakika içersinde iPhone ve Android tabanlı telefonlar için uygulama üretilmesini sağlıyor.

Şimdiye kadar 35 bin kişi tarafından kullanılan sisteme bu adresten ulaşabilirsiniz.

:: Sizin ilginç bir uygulama fikriniz var mı?

 

 

 




Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SMS İle Uygulama Servisi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    site açılmıyor

" SMS İle Uygulama Servisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SMS İle Uygulama Servisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SMS İle Uygulama Servisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "